Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy Alabastra


jasabar

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 305
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

 

schody macie piękne, po prostu bomba.

my mamy umowionego stolarza na lipiec dopiero, i tez juz sie zaczelam zastanawiac nad ich wygladem.

 

 

Dzięki za komplement :D .

No to masz się nad czym zastanawiać - tak dużo jest różnych i pięknych schodów, że czasami trudno się zdecydować :wink:

Dobrze, że dopiero na lipiec, bo przy wykończeniówce poniszczyli by Ci je fachowcy :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

Mam podobny projekt dotyczący rozwiązania narożników/podpór.

Zastanawiam się jak to sensownie rozwiązać.

Podoba mi się rozwiązanie podone do Waszego, t.j. zamiast poszerzać fundament, postawić sciany normalnie, anarożnik zrobić samym styropianem.

Czy narożniki są poszerzone tylko styropianem i jak zostały wzmocnione?

Z tego co wyczytałem w dzienniku będziecie okładali je kamieniem. Czy taka jak wasza konstrukcja śmiało to wytrzyma t.j. bez posadowienia na fundamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirma

Narożniki poszerzone są tylko styropianem. Fachowcy od ocieplenia tak jak ocieplali dom, tak obłożyli narożniki i nie ma tam chyba żadnych specjalnych wzmocnień. Panowie twierdzili, że można okładać kamieniem i będzie ok. Pod narożniki wsunięta jest tylko kostka. Myślimy,że będzie dobrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

u mnie już idzie wiosna :D

 

 

http://lh3.ggpht.com/_Q7IugVOzgWU/SaWle36yZ_I/AAAAAAAABC4/WTBcxRv8wGI/s512/S8003928.JPG

 

 

a jak u Was na swoich włościach, cos nowego w domku się pojawiło ?

 

pozdrawiam serdecznie,

edyta

 

Takich oznak wiosny jeszcze nie widziałam, ale może dlatego, że u nas jest teren leśny i żadnych wierzb w okolicy nie widać :wink: . Narazie podglądam krokusy, które nieśmiało wychylają się spod ziemii - są bardzo nieśmiałe :lol:

A u nas w domu wreszcie zakończyliśmy umeblowywanie - pozostały drobiazgi. Prace na zewnątrz czekają na nadejście wiosny :roll:

Obiecałam dzieciom, że jak przyjdzie wiosna, to tata zrobi im plac zabaw - teraz moja młodsza pociecha stoi codzień w oknie i śpiewa: wiosno, gdzie jesteś ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...