Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy Alabastra


jasabar

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 305
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Puk-puk weszłam się przywitać z właścicielką tak cudnego ,pięknego domu. Oczy się radują patrząc na te niesamowite wykończenie: schody,drzwi do Waszej garderoby itd :o :o :o . Zabrakłoby czasu na wymienianie :lol:

Naprawdę macie prześliczny dom, ale jednak ja bym poprosiła nieśmiało o więcej zdjęć kuchni, bo jest ich mało :roll:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Alabastrowiczów i nie tylko!!! :D Długo się nie odzywałem,ale tyle załatwień i przy okazji kłopotów z każdej strony :evil: My już niedługo wyzerujemy fundament już hydraulik umówiony potrm zasypać piachem i wylewka tak zwany"chudziak" jak mówi mój majster .Niedługo wrzuce kilka zdjęć.Pozdrawiam!!! :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lh5.google.pl/jolibis/R7HIqj2RE_I/AAAAAAAAAnA/tzdhD25irmE/s288/PICT0001.JPG http://lh6.google.pl/jolibis/R7HMNz2RFAI/AAAAAAAAAnI/JJRQvQiVklk/s288/PICT0002.JPG

 

Jasabar mam pytanko apropo schodów jak 'przyczepiliście' te metalowe stopnie do konstrukcji ? macie może zdjęcie nie zalanej konstrukcji ? i jeszcz jedno jaki macie wymiart okna w kuchni? Bardzo poroszę o odpowiedż. Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej nieobecności. Dziękuję bardzo za miłe słowa.

Przepraszam, że tak długo nie odpowiadałam, ale przygotowanie rodziny, domu, ogrodu i organizacja Komunii mojego dziecka bardzo pochłonęła mój czas - na tyle, że komputer przykrył kurz. Teraz już ochłonęłam po emocjach i szaleństwach w kuchni :wink: i będę odpowiadać na Wasze pytania :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

 

U Was pięknie wnetrza. bardzo piekne macie łoże w sypilani, jaka to firma, ma sliczne zdobienia.

a samochodzik u synka to super pomysl na spansko. zamawainy byl gdzies na specjane zyczenie czy rekodzielo?

 

pozdrawiam

edyta[/i]

 

Obydwa zakupy wyszukałam na Allegro :wink:

Nasze łóżko nie jest firmowe - przypłynęło statkiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk-puk weszłam się przywitać z właścicielką tak cudnego ,pięknego domu. Oczy się radują patrząc na te niesamowite wykończenie: schody,drzwi do Waszej garderoby itd :o :o :o . Zabrakłoby czasu na wymienianie :lol:

Naprawdę macie prześliczny dom, ale jednak ja bym poprosiła nieśmiało o więcej zdjęć kuchni, bo jest ich mało :roll:

Pozdrawiam

 

DZIĘKUJĘ !

Moja kuchnia nie wyróżnia się niczym specjalnie, więc nie umieszczałam zbyt wielu fotek, ale na specjalne życzenie mogę coś wykombinować w najbliższym czasie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Alabastrowiczów i nie tylko!!! :D Długo się nie odzywałem,ale tyle załatwień i przy okazji kłopotów z każdej strony :evil: My już niedługo wyzerujemy fundament już hydraulik umówiony potrm zasypać piachem i wylewka tak zwany"chudziak" jak mówi mój majster .Niedługo wrzuce kilka zdjęć.Pozdrawiam!!! :p

 

No to trzymam za Was kciuki i czekamy na fotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piogron i Aga dla Was informacje o kostce:

Nazywa się BEGANIT zakupiona w POLBRUK-u. W Bydgoszczy jest on na ul. Przemysłowej 30, tel. 052 3768060. Cena chyba ok. 60 zł m, nie pamiętam dokładnie - do ponegocjowania.

http://polbruk.pl/doc_36-_polbruk-beganit.html

 

Fachowiec od układania kostki - jesteśmy zadowoleni. Tel. 721137112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...