Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy Alabastra


jasabar

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 305
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Macie bardzo ładny domek - gratuluję. Widziałem,że będziecie obkładać komin i kominek piaskowcem. Macie już może jakiegoś kamieniarza, który wam to zrobi.Znacie już cenę za m2 ? My z żoną przymierzamy się do projektu gdzie również cały komin jest widoczny od tyły domku i też będziemy chcieli obłożyć go kamieniem.

I jeszcze jedno pytanko jaką macie wysokość pomieszczeń na parterze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D . Komin będzie obkładał nasz murarz ( ustaliliśmy, że to będzie w cenie wymurowania domu), a resztę wykona ekipa, która będzie wykańczać dom na zewnątrz, więc cena ustalona będzie za całość (ocieplenie, tynkowanie z malowaniem i obłożenie). Narazie trwają negocjacje :wink:

Wysokości pomieszczeń na parterze nie pamiętam dokładnie, ale jest pomiędzy 260, a 265 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Miło mi słyszeć, że Ci się podobają. Szablonów nie zrobiłam sama, jestem już chyba za stara, bo nie chce mi się robić takich rzeczy :wink: Kiedyś nie odpuściłabym sobie :lol: .

Prace przy elewacji czekają na ostatnią transzę kredytu, ale żeby ją dostać trzeba mieć przynajmniej zakupione panele i materiały na wykończenie schodów w domu. Niestety frank spadł i musimy wypełnić powstałą różnicę we własnym zakresie, a to z kolei tak szybko nie idzie :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że jeszcze nie skończona, to już jest fantastyczna! :D ... zabudowa ściany w salonie oczywiście! :lol:

 

Ja tez uwielbiam roślinki i już nie mogę sie doczekac kiedy będe mogła tworzyć swój własny ogródek! :)

 

Pozdrawiam i czekam na dalsze efekty!

 

Dziękuję bardzo za komplementy, przekażę mężowi, bo to jego ciężka praca 8)

Co do ogródka, to widzę, że spotkałam pokrewną duszę :wink: . Ja nie mogę przechodzić koło sklepów ogrodniczych, bo ciągle mnie kusi, żeby coś dokupić :lol: Jak idę ulicą i widzę ciekawe roślinki, to odcinam odnóżki. Już mam sporą kolekcję takich maluchów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to praaaawie dom gotowy :wink: Jak strop zalany, to pomieszczenia na parterze wyglądają już tak realnie, no i można będzie wejść na pięterko i radować się się przyszłym widokiem z okien. Napewno bardzo się cieszycie :D .

Życzę Wam dobrych i bezproblemowych wykonawców, żeby ta cała masa pracy, która jeszcze przed Wami poszła sprawnie. Powodzenia :D

Pochwalcie się za jakiś czas postępami :wink:

Ps. Gdzie się budujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...