Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Witam ! - trochę się pochwalę - Marysia TINKA


TINEK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 408
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
Witaj Tinek!! :p

bardzo sie ciesze, że poznałam Cie osobiście na kuligu! 8)

król parkietu poprostu :wink:

....domek sliczny budujesz.....pozdrowienia dla calej Twojej rodzinki przesyłam. :p

 

 

Ja też sie ciesze, że mogłem Cie poznać

Twój dziennik przejrzałem (na razie pobieżnie, czasu brak, a dziennik obszerny) domek z bala super

Pozdrawiam Ciebie i Twoja rodzinkę serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam znów ten twój dziennik, oglądam, oglądam .... i mi wychodzi, że na kuligu przesadziłem nieco mówiąc "identyczne" o naszych domach. Pomijając różnicę Marysia - Iskierka, to Ty wprowadziłeś parę większych zmian.

Tylko ta jaskółka nad wejściem została podobna. I bardzo dobrze. ;)

 

Szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam znów ten twój dziennik, oglądam, oglądam .... i mi wychodzi, że na kuligu przesadziłem nieco mówiąc "identyczne" o naszych domach. Pomijając różnicę Marysia - Iskierka, to Ty wprowadziłeś parę większych zmian.

Tylko ta jaskółka nad wejściem została podobna. I bardzo dobrze. ;)

 

Szacuneczek

 

Trochę zmian, ale głównie w części tarasowo-balkonowej, i garaż o 50 cm szerszy, reszta bez zmian, choc z zewnątrz faktycznie wygląda, że więcej "namieszałem" :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Twojej wypowiedzi na innym forum. A czy podnosiłeś ściankę kolankową?

 

 

Chodzi zapewne o wypowiedź w innym wątku ;)

nie podnosiłem ścianki kolankowej, na stropie jest jeden bloczek plus wieniec, zgodnie z projektem ta wysokość to 450 ( u mnie wyszło 470 czyli 2 cm wiecej), doliczając murłatę i odliczając ocieplenie i posadzkę powinno wyjść około 650 (w projekcie 630), ale jak gdzieś pisałem będzie zrobiona przedścianka, zlicowana z dolną obróbka okien połaciowych, na gotowo szacuję wysokość ścianki (przedścianki) na około 85 cm

 

pozdrawiam

TINEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...