Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


pado

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

i cement i gips szpachlowy czasami 2 warstwy lub nawet 3. Sumując wszytko to nie taki znikomy koszt. Nie siej zamieszania, bo nie wszytko jest prawdą co piszesz.

w końcu każdy zrobi sobie tak jak uzna za słuszne :roll:

moja negatywna wypowiedź o tynkach gipsowach wynika po przeczytaniu wątku:

czego byś nie zrobił/a budując drugi raz dom i tam są wypowiedzi tej treści

"nigdy więcej tynków gipsowych" - mozna to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja negatywna wypowiedź o tynkach gipsowach wynika po przeczytaniu wątku:

 

A moja równie negatywna z obserwacji - właśnie gadałem z kumplem o ścianach z tynkiem gipsowym, klnąl niczym..nawet jego większy psiak robi mu szkody w wyglądzie ścian.

Pytanie z innej beczki do forowiczów.

Czy znacie gdzieś w okolicach Poznania szkółkę drzew owocowych - sprzedającą stare wysokopienne odmiany ?

pozdrawiam

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może są na forum osoby które mają swoje szamba i robiły juz odbiór , bo gdzie nie czytam, kogo nie pytam to kazdy mówi co innego i kier. bud tez co innego , pytanie : odbiór szamba musi być wykonany przez P.I.S (sanepid) ? bo z kolei na innym forum czytałam ,że K.B. robi protokół że została przeprowadzona próba szczelności kanalizy i szamba i wystarczy ? choć to akurat to nie bardzo mi coś pasuje . Była bym wdzieczna za odpowiedź , czy wskazówki . Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może są na forum osoby które mają swoje szamba i robiły juz odbiór , bo gdzie nie czytam, kogo nie pytam to kazdy mówi co innego i kier. bud tez co innego , pytanie : odbiór szamba musi być wykonany przez P.I.S (sanepid) ? bo z kolei na innym forum czytałam ,że K.B. robi protokół że została przeprowadzona próba szczelności kanalizy i szamba i wystarczy ? choć to akurat to nie bardzo mi coś pasuje . Była bym wdzieczna za odpowiedź , czy wskazówki . Dziękuję

 

krótko na teamt: kupiłam szambo z tworzywa szt., zamontowałam, składając papiery o zakończeniu budowy w nadzowrze budowlanym dołączyłam ates szczelności wydany przez firmę od której kupiłam szambo i tyle! odbiór domy zrobiony, paier dostałam. Nie widze żadnego problemy, ale to jest Poznań, może gdzie indziej robia schody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu każdy zrobi sobie tak jak uzna za słuszne :roll:

moja negatywna wypowiedź o tynkach gipsowach wynika po przeczytaniu wątku:

czego byś nie zrobił/a budując drugi raz dom i tam są wypowiedzi tej treści

"nigdy więcej tynków gipsowych" - mozna to sprawdzić.

 

Mam w mieszkaniu ściany wygładzone gipsem szpachlowym. Fachowcy byli OK, powierzchnia ścian też. Ale powiem: NIGDY WIĘCEJ SZPACHLU NA ŚCIANACH. Dlaczego? Bo po paru latach w narożnikach ścian i miejscach bardziej obciążonych najzwyczajniej się łuszczy. Trzeba to zeskrobać i na nowo szpachlować. O odparzeniach powstających podczas malowania już nie wspomnę. Szwagier ma w domu zrobione maszynowo tynki Knaufa i są ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowaliście grzejniki i kocioł i jakie dostaliście rabaty?

 

Ale precyzyjne pytanie :-)

Mój Dietrech MCR kupiony przez instalatora - najlepsza cena na jego rabatach :-)

Jak sam szukałem to sklepik w Mosinie przy Tesco dał mi najlepszą cene. ale i tak wyższą

Po zakupie znalazłem forowicza 1950 ma jeszce lepsze ceny :-)

Grzejniki cosmonowa analogicznei przez instalatora w hurtowni Instalator.

Łazienkowy w Sanpolu w Przeźmierowie .

 

pozdrawiam

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...