Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile wyjdzie workow samopoziomujacej?


Recommended Posts

no to torebkę włókien do tego i jest git
i jeszcze betonkontakt zwiększający przyczepność do betonu.

dokładnie

torebka włokien czy symbliczna siatka z fi 3- 4 mm i jakis szukwas do zwiekszania przyczepności (choć uwazam ze przy tej grubosci jest to zbędne)

i nie powinno pekać

Nie wiem o jakie wlokna chodzi moze cos wiecej.

A i jescze jedno pytanie czy jak poloze potem gres na to nie bedzie problemow z fugami.

Płebla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakie wlokna chodzi moze cos wiecej....

włokna polipropylenowe - inaczej rozproszone zbrojenie

 

http://www.muratorplus.pl/technika/chemia-budowlana/wykonczenie/wlokna-polipropylenowe-w-zaprawach,17046_28470.htm

...

A i jescze jedno pytanie czy jak poloze potem gres na to nie bedzie problemow z fugami.

Płebla

 

a co ma piernik do wiatraka ?

 

ten "majster" to jakiś samouk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakie wlokna chodzi moze cos wiecej....

włokna polipropylenowe - inaczej rozproszone zbrojenie

 

http://www.muratorplus.pl/technika/chemia-budowlana/wykonczenie/wlokna-polipropylenowe-w-zaprawach,17046_28470.htm

...

A i jescze jedno pytanie czy jak poloze potem gres na to nie bedzie problemow z fugami.

Płebla

 

a co ma piernik do wiatraka ?

 

ten "majster" to jakiś samouk ?

A mam juz go od dawna dosyc .

Twierdzi ze pracowal 15 lat w Niemczech a 15 w kraju i robil juz wszystko.

Generalnie wiecej gada niz pracuje,nie moge sie juz doczekac kiedy pojdzie w cholere.

Płebla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.

Zrób normalny jastrych z normalnego betonu.

Wyjdzie Ciebie to 5 razy taniej .

 

bzdura kolejna warstwa jastrychu nie związe się z juz wylaną

 

 

Sorki ale to Ty nie masz racji ( czyli pleciesz bzdury).

 

Można zrobić mostek szczepny w następujący sposób:

- 1 część objętości cementu

- 1 część objętości wody

- 1 część objętości piasku

 

Powstanie nam płynna masa którą wylewamy na podłoże i rozprowadzamy np. ławkowcem . I na to mokre podłoże wylewamy beton ,mokre na mokre ( bardzo ważne).

Powstaje nam tzw. jastrych łączny . Najnormalniej w świecie połączy się z istniejącym juz podłożem .

Poza tym 3 cm betonu na betonie i tak stanowią już warstwę samonośną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam juz go od dawna dosyc .

Twierdzi ze pracowal 15 lat w Niemczech a 15 w kraju i robil juz wszystko.

Generalnie wiecej gada niz pracuje,nie moge sie juz doczekac kiedy pojdzie w cholere.

Płebla

mógł pracowac i w Polsce 15 lat (stojąc przy betoniarce czy będąc pomocnikiem ciesli)

i w Niemczech 15 (sprzatając po dyskotekach)

jesli proponuje wyrównywanie posadzek gr 3 cm zaprawa wyrownawczą, to albo sie nie zna na robocie albo Cie chce puscic z torbami ...

może mu w czyms podpadłas ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam juz go od dawna dosyc .

Twierdzi ze pracowal 15 lat w Niemczech a 15 w kraju i robil juz wszystko.

Generalnie wiecej gada niz pracuje,nie moge sie juz doczekac kiedy pojdzie w cholere.

Płebla

mógł pracowac i w Polsce 15 lat (stojąc przy betoniarce czy będąc pomocnikiem ciesli)

i w Niemczech 15 (sprzatając po dyskotekach)

jesli proponuje wyrównywanie posadzek gr 3 cm zaprawa wyrownawczą, to albo sie nie zna na robocie albo Cie chce puscic z torbami ...

może mu w czyms podpadłas ...?

Za dobra bylam i tyle.

Kaska za robote co tydzien do raczki nawet jak nie mialam to kombinowalam .

Siedza u mnie juz trzy miesiace a mialo byc 2 .Ogolnie fachman jest dobry i dokladny lazienki zrobil ladnie ,szkoda tylko ze jak przyjezdzam gdzies kolo 18.00 to browaru z reki nie odstawia.

Potem kiedy minelo 2 miesiace stwierdzilam ze cos robota mu nie idzie i postanowilam wpasc raz rano a raz w poludnie i co sie okazalo pozamykane ,a majster wraz z pomagierami na innej inwestycji.

No tego bylo juz za wiele ,powiedzialam ze tak byc nie moze i albo konczy albo szukam innej ekipy i tyle moglam mu podpasc.

Ani nie bylam upierdliwa sluchalam wszystkiego co mowi i prosilam zeby robil tak zeby bylo dobrze jak dla siebie, tylko czasami go sprawdzalam na forum

Takiej klientki dlugo nie bedzie mial,tym bardziej ze sam mowil o paru juz osobach co do konca za robote nie zaplacily a u mnie mowy o tym nie ma.

Jestem uczciwa i sama oczekuje tego samego.

Płebla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...