Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kominki dla kazdej rodzinki


bagi69

Recommended Posts

Za takie pieniądze nie znajdziesz innego U nas z montażem otrzymasz w cenie netto +8%

Na priv podsyłam stronę.

Pozdrawiam Stanisław

 

Dziękuję, za informację. Kominek już kupiłam w tamtej firmie (super zostałam obsłużona i wysyłka bardzo szybka) i wygląda ślicznie i oby się w nim dobrze paliło. (Mężowi na zdjęciach też się podoba:)) Montować mi go będą panowie, którzy nam robią dziesiątki inych rzeczy, plytki, podlogi itp. Szukam teraz kratek do tego kominka. Znalazłam takie luft i tunel. Możecie mi doradzić, które lepsze i czym one się różnią?:p Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 247
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję, za informację. Kominek już kupiłam w tamtej firmie (super zostałam obsłużona i wysyłka bardzo szybka) i wygląda ślicznie i oby się w nim dobrze paliło. (Mężowi na zdjęciach też się podoba:)) Montować mi go będą panowie, którzy nam robią dziesiątki inych rzeczy, plytki, podlogi itp. Szukam teraz kratek do tego kominka. Znalazłam takie luft i tunel. Możecie mi doradzić, które lepsze i czym one się różnią?:p Pozdrawiam

 

Jedne i drugie są dobre , ważne aby zostały należycie zamontowane i umożliwiały jak najlepsza wentylację komory zabudowy wkładu.

Przy "panach od wszystkiego" proponuję zwrócić uwagę na prawidłowe połączenie stalowych rur odprowadzających spaliny z kominem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEGAM WSZYSTKICH!!!! przed firmą GALERIA OGNIA z Gdyni Zbigniew Reder, ul. Gryfa Pomorskiego. Po pierwsze: Panowie łącznie z właścicielem są pijący, po drugie całą robotę od początku musiała wykonać inna firma, po trzecie po bytności panów zginęło wiele rzeczy dla mnie cennych i to również z pomieszczeń zamkniętych, do których zostały niestety znalezione zapasowe klucze. PRAWDZIWI FACHOWCY!!!. Od znajomych dowiedziałem się, że firma zawiesiła działalność, ale jeśli ją wznowi to będą to ci sami ludzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEGAM WSZYSTKICH!!!! przed firmą GALERIA OGNIA z Gdyni Zbigniew Reder, ul. Gryfa Pomorskiego. Po pierwsze: Panowie łącznie z właścicielem są pijący, po drugie całą robotę od początku musiała wykonać inna firma, po trzecie po bytności panów zginęło wiele rzeczy dla mnie cennych i to również z pomieszczeń zamkniętych, do których zostały niestety znalezione zapasowe klucze. PRAWDZIWI FACHOWCY!!!. Od znajomych dowiedziałem się, że firma zawiesiła działalność, ale jeśli ją wznowi to będą to ci sami ludzie.

 

Dla tego zakładając ten wątek chciałem i chce przedstawić swoja ofertę rzetelnej pracy i solidnej usługi w dziedzinie kominków.

Zachęcam do współpracy

Usługi na terenie całego kraju.

Pozdrawiam Stanisław

[email protected]

Dla zainteresowanych prześlę adres strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
http://images10.fotosik.pl/4048/5e9f1971530329c2med.jpg

 

Obecnie powstaje mały kominek w małym domku nad rzeką .

Zdjęcia wkrótce.

Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z usługi budowy kominka.

 

[email protected]

 

tel 601 817 243

 

tak przeniesiony z rysunku

http://images10.fotosik.pl/4165/a0481531e28b4cb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...