Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kominki dla kazdej rodzinki


bagi69

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 247
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

ooo, Bagi, skoro już tu trafiłam....,

podniosę Ci linka...iiiiii,

to przypominam się z kaflami, które miałam wielką przyjemność oglądać, podziwiać, ale czas na budowę kominka kaflowego jeszcze u mnie nie nadszedł....,

jak ten obecny się zdezaktualizuje, bądź mąż postawi kolejny domek, to się zglosze....

a tym czasem, piękne 3kafle czekaja...., niemożliwe ze nigdy kolo nas nie przejezdzasz ?? toż to głowna droga z zachodu na wschod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jak jade na montaz to w poniedziałek bardzo rano ,jak wrwcam w piątek to ciemną nocą .

Przy kolejnej okazji wracają wczesniej zabiorę podrzutki.

pozdrawiam Stanisław

 

 

 

 

 

ooo, Bagi, skoro już tu trafiłam....,

podniosę Ci linka...iiiiii,

to przypominam się z kaflami, które miałam wielką przyjemność oglądać, podziwiać, ale czas na budowę kominka kaflowego jeszcze u mnie nie nadszedł....,

jak ten obecny się zdezaktualizuje, bądź mąż postawi kolejny domek, to się zglosze....

a tym czasem, piękne 3kafle czekaja...., niemożliwe ze nigdy kolo nas nie przejezdzasz ?? toż to głowna droga z zachodu na wschod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę widzę że masz problem ze zleceniami , dziwne to trochę bo od lipca branża ma zleceń " jak za dawnych dobrych czasów" ...

 

W rozmowach z dilerami słyszę często o najbliższych wolnych terminach za 2-3 miesiące .

Jest to dla mnie problem bo klient z np Torunia chce kupić z montażem na miejscu a dilerzy obłożeni terminami ..

Wiele zamówień hurtowych mamy z zaznaczenie "zamawiam - odbiór w przyszłym miesiącu " bardzo mało firm odbiera od nas na zasadzie " już dziś bo klient ucieknie" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie zasypuje gruszek w popiele, tylko jak mam zlecenie to szybcitko i sprawniutko ku zadowoleniu klienta je wykonuję i czekam w hamaczku jak Pan Cejrowski, na nastepne zlecenie :)

W zbyteczne i prowadzące do nikąd dyskusje też nie popadam, gdyż wolę zająć sie solidną i

rzetelną pracą.

a jak sa problemy w Toruniu to proszę podsyłać potrzebujących i pomogę.:)

 

Pozdrawiam Stanisław

Edytowane przez bagi69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images69.fotosik.pl/268/96c014c0530af3demed.jpg

 

Ostatnio skończony.

Belka dębowa frezowana barwiona,blaty granitowe,okładzina Crema Marfil

wkład Kratki.pl

lokalizacja Biała Podlaska

 

Chetnych potrzebujących ładnego i funkcjonalnego kominka zapraszam do kontaktu;

[email protected]

601 817 243

 

Pozdrawiam Szulak Stanisław

Edytowane przez bagi69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...