Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile placicie za ubezpieczenie domu .


bryta

Recommended Posts

Co prawda jeszcze nie ubezpieczałam domu,ale przymierzam się i właśnie przypadek Nelki skłonił mnie do wczytywania się w warunki ubezpieczenia różnych firm.Tematu jeszcze dobrze nie zgłębiłam,ale ogólnie u wszystkich wygląda to bardzo podobnie,czyli za podstawową(wcale niemałą)składkę ubezpieczamy to co jest praktycznie najtrwalsze.Przy większych kłopotach to właściwie wypada wznosić modły o szkodę całkowitą,to się przynajmniej w wariancie mega oszczędnościowym może coś odbuduje(o ile kredytu nie ma,bo pierwszy wyciąga łapska bank).

Ogólnie panuje taka tendencja do połajania powodzian czy innych ofiar różnych klęsk -trzeba się było ubezpieczać,to byście dziś nie potrzebowali pomocy itp :roll: kto ma okazję zobaczyć jak to to naprawdę funkcjonuje nic takiego nie powie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 months później...
  • 1 year później...
Teraz można sobie w większości policzyć samemu, wpisać wszystkie dane i przez internet zamówić. Mi dośc korzystnie w takich wyliczeniach wychodzi w liberty https://www.libertydirect.pl/mieszkaniowe/ więc się zastanawiam nad ich ofertą, mają taki Pakiet Mury i OC z Assistance dla domu, razem z fundamentami, dachem, posesją. Głównie chodzi mi o ubezpieczenie od pożarów. Pakiet obejmuje też pomoc w nagłych przypadkach i odpowiedzialność za szkody wyrządzone osobom trzecim przez domowników. Macie może doświadczenie z tą firmą? Jak z obsługą i wypłatą świadczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 5 months później...
Witam Wszystkich .

 

 

Ubezpieczylam swoja budowe w Warcie na pol roku

 

przy sumie od zdarzen losowych na sume 300 tys i od kradziezy i dewastacji przy sumie 60 tysiecy zaplacilam 580 zl .

 

Jak sie doczytalam to w przyszlosci ubezpieczajac dom extra trzeba placic za ogrodzenie .

 

Ile wy placicie za ubezpieczenie na jaka sume i w jakich towarzystwach :lol:

 

I czy jestescie zadowoleni :lol:

 

Ja płacę 600 zł rocznie również z ubezpieczeniem wyposażenia. Miałam trochę problemów, żeby znaleźć to co odpowiada mi najbardziej, ale pomogły mi liczne kalkulatory i porównania. Np. https://rankomat.pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu/kalkulator/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...