Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

Schody będą betonowe,zakręcane.

Moniu nie zdążyłam jeszcze opisać mojego zachwytu w Twoim dzienniku nad Twoim Clematisem Josephine, piękniutki :D

Ja też miałam mieć zakręcane, ale ostatecznie murarz nas przekonał, żeby nie kręcić, bo takie schody nie są wygodne. Teraz żałuję, a Ciebie namawiam, żebyś przypadkiem nie dała się zwieźć ewentualnym namowom (gdyby ktoś próbował), bo zakręcne są zdecydowanie ładniejsze (chociaż mniej wygodne :wink:).

Co do moich clematisów - polecam, są piękne - w rzeczywistosci jeszcze piękniejsze :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale zobaczysz jak czas szybko leci. powodzenia. Ladnie to u Was wyglada, a jaka wiezba sie zaczyna

 

Czas rzeczywiście szybko nam teraz leci,ciągle w niedoczasie :wink:

 

Coraz ładniej u Was. Może kiedyś uda nam się Was dogonić :roll:

tak naprawdę jesteśmy w tym samym miejscu, Wy macie już schody :p a te drewno to chwila moment :wink:

 

Witam... fajnie wygląda ta więźba. Drewno było impregnowane w tartaku, czy sami impregnowaliście? A jak sami, to czym? A jak w tartaku, to czy dodatkowo sami będziecie impregnować, jak skończą stawiać więźbę?

 

Pozdrawiam

Jacek

 

Drewno impregnował nam znajomy stolarz u siebie, tam gdzie od lutego więźba czekała na swoją kolej :lol: Ze względu na to ,iż nie dostarczono kilku belek z tartaku,musieliśmy je malować sami oraz łaty i kontrłaty ...strasznie pracochłonna sprawa :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...