Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

no no no śliczny będziecie mieli domek

 

mam pytanko - zaintrygowały mnie te wstawki w Twym dzienniku dotyczące wizualizacji ogródka...

 

czy masz może projekt? jeśli tak - to proszę napisz mi jakieś szczegóły o nim....

może na gg? (7765882)

 

dzięki .......

 

No to wszystko jasne :wink: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Komin bardzo ładny. U nas dopiero zaczyna pnąć się do góry :roll:

 

Kominy macie z cegiełki i nie będziecie musieli mieć takich "czapeczek" na szczycie, nie wiedziałam,ze tak musi być przy systemowych, trochę psuje to moją wizję,ale cóż przyzwyczaję się :wink:

 

Zgadzam się w obu kwestiach:

 

- komin śliczny

- okienko w dół

 

:D :D :D :D :D

 

wogóle bajeranckie będziecie mieli te okienka :lol:

 

Dzięki Nitubaga, ogólnie kolorystyka będzie podobna do Tojego domku :p

 

Piekna Lawenda :D -gratulki.Dobrze ze obnizasz okienko-rzeczywiscie troche niefortunnie teraz wyglada.Nie moge sie doczekac kiedy dach bedzie juz z dachoweczka-dopiero bedzie cacy :wink:

 

Kakusku gdzie byłaś jak Cię nie było :lol: Dziennika jeszcze nie widzę więc domyślam się,że startu jeszcze nie było.

No to kiedy wbijasz pierszy szpadelek i jak projekt się rozwija?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna nie będę - pięknie wygląda ta cegła na kominie :D :D :D

 

A jak oceniasz pokoiki na górze? (o ile dobrze kojarzę to nie podnosiłaś ścianki kolankowej.. czy tak?) Męczą mnie moi majstrowie, żeby co nieco podnieść, ale nie chcę im ulec :D a jak się baba uprze... :D :D :D

 

Pokoje u góry takie przytulne, ale nie za małe. Jesli miałabym jeszcze raz decydować to nie podnosiłabym ścianki, to jest i tak duży dom.Mój murarz mówi ,że będzie miał dużo więcej niż 170m2....papiery papierami a w rezultacie i tak inaczej wychodzi. Postaram się zrobić fotki wnętrz to wkleję. Dzisiaj nie byłam u góry ,bo byłam z dziećmi na budowie ...a raczej z nimi bym się tam nie wskrobała... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...