Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem ciagle na stazy ale raczej jako podpatrywacz bo u mnie nadal nic sie nie dzieje(czyt.nadal nie ma planu miejscowego).Projektant na razie tez mnie olal bo przeciez mam czas :evil: wiec tak podgladam cudze budowy i marze o swoich czterech katach :D

 

Kiedy plan miejscowy ma być? z tego co pamiętach chcieliści zacząć na początku przyszłego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

chwilkę mnie nie było (urlop, szkolenia itp) a tu proszę-prawie cała Lawenada stoi :) Gratulacje !!! Wyglada super.

Z tego co pamietam to góre robisz zgodnie z projektem tzn bez podnoszenia ścianki kolankowej. Jakie masz wrażenia co do wielkości pomieszczeń na poddaszu? Że sa przytulne to wiem :)

Jestem już szczęsliwym posiadaczem projektu :) Teraz "tylko" adaptacja, papierologia, ekipa i na wiosne 2009 zaczynamy. Jutro mam spotkanie z inspektorem nadzoru. Masz kogoś takiego u siebie? nie wiem ile kasy może sobie zazyczyc. czytałem gdzieś że ok 5 tys. Zobaczymy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

chwilkę mnie nie było (urlop, szkolenia itp) a tu proszę-prawie cała Lawenada stoi :) Gratulacje !!! Wyglada super.

Z tego co pamietam to góre robisz zgodnie z projektem tzn bez podnoszenia ścianki kolankowej. Jakie masz wrażenia co do wielkości pomieszczeń na poddaszu? Że sa przytulne to wiem :)

Jestem już szczęsliwym posiadaczem projektu :) Teraz "tylko" adaptacja, papierologia, ekipa i na wiosne 2009 zaczynamy. Jutro mam spotkanie z inspektorem nadzoru. Masz kogoś takiego u siebie? nie wiem ile kasy może sobie zazyczyc. czytałem gdzieś że ok 5 tys. Zobaczymy

 

pozdrawiam

 

Zrobię jutro kilka fotek góry to chociaż trochę będzie widać jak duże są pokoje. Wydaję mi się,że największe będą dwa tj. ten ze stryszkiem (ja go połączyłam z tą garderobą) i ten nad garażem. Najmniejszy wyjdzie ten z okrągłym oknem i taki trochę nieustawny. Inspektora nadzoru mam w jednej osobie z kierownikiem budowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach ma byc kolejne wylozenie i jezeli wszystko pojdzie gladko trzeba bedzie odczekac z miesiac i moze zatwierdza.Mam nadzieje ze na wiosne ruszymy juz z budowa a marzy mi sie aby w jesieni jeszcze fundamenty zrobic choc nie mam ani projektu ani zadnego majstra na oku :wink:

Na jakie ogrzewanie wkoncu sie zdecydoiwalas?Nie kusi Cie pompa ciepla?

Nie pamietam czy Wy robicie wentyalcje grawitacyjna czy z reku?

Chetnie poogladam te Twoje pokoje na gorze bo w sumie dopoki nie mam projektu to nadal mam wolna reke w wyborze hehehe a kuchnia z bliskim wyjsciem na taras nadal kusi hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakie ogrzewanie w koncu sie zdecydoiwalas?Nie kusi Cie pompa ciepla?

Nie pamietam czy Wy robicie wentyalcje grawitacyjna czy z reku?

Chetnie poogladam te Twoje pokoje na gorze bo w sumie dopoki nie mam projektu to nadal mam wolna reke w wyborze hehehe a kuchnia z bliskim wyjsciem na taras nadal kusi hihihi

Będziemy mieć gaz,pompy ciepła NIET. Mam znajomego ,który ma i już by nie robił, rachunki za prąd ma kosmiczne a i trzeba trochę zinwestować na starcie..O rekuperatorze myśleliśmy ,ale jednak nie będzie. Z tego co pamietam Lawenda to Twój pierwszy faworyt :D więc może...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie trawie watek pomp -dlatego zapytalam.Tam podaja dosc niskie rachunki za uzytkowanie wiec moze Twoj znajomy ma cos skopane z ta PC.

My jestesmy skazani na wegiel-u nas gazu NIET ale moze wygram w totka i se pompe zafunduje hehehe.W kazdym razie czytam sobie aby miec pojecie co to takiego i czym sie to je.Wlasciwie samokrytycznie musze stwierdzic ze mnie pokopalo bo powinnam zaczac sie doktoryzowac na temat wykonania izolacji itd fundamentow a ja w ogrzewanie sie najpierw wgryzam.Mam nadzieje znalezc majstra ktory mi sam wszystko zaproponuje a ja go tylko na forum delikatnie sprawdze czy dobrze chce robic :wink:

Tak Lawenda to moja milosc od pierwszego wejrzenia ale czekam jak Ty ja postawisz i zrelacjonujesz mi przyblizone koszty bo moze nie taki diable straszny jak go maluja :D a wtedy kto wie......

Kiedy macie zamiar kryc dachoweczka?Strasznie chcialabym zobaczyc juz domek w calosci.

Dobrze ze nie podnosilas scianki bo domek wyglada jak na rysunku w projekcie a wlasnie w takim sie zakochalam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez jakby Ci sie nie chciało umieszczas wszystkich zdjec góry na forum to możesz wysłac mi na maila ([email protected]). Przyjme kazda ilośc :) :) :)

Prowadzisz moze zestawienie poniesionych kosztów? Jutro odwiedzam skabe (czyli Izę) na budowie w Myszkowie :)

 

Pozdrawiam Wszystkich nocnych marków

 

Zestawienie kosztów robię,muszę uzupełnić i wyślę Ci na e-maila. Pozdrów SKABE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy macie zamiar kryc dachoweczka?Strasznie chcialabym zobaczyc juz domek w calosci.

Dobrze ze nie podnosilas scianki bo domek wyglada jak na rysunku w projekcie a wlasnie w takim sie zakochalam :)

 

Teraz tydzień cisza z dachem, bo Panowie mają pilny inny temat i powrócą do mnie za tydzień. Stan obecny dachóweczki: równiutko ułożona na dachu i czeka na zamocowanie.Cieszę się ,że uważasz ,że wygląda tak jak na rysunku, bo to był mój cel :lol: Jeszcze tylko okienko cegiełkę niżej i mam nadzieję,że będzie oki doki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wpadłam z rewizytą :)

widze ze podejscie do okien dachowych macie takie samo samo jak my :)

tez kupilismy rolety i moskitiery od razu teraz nie byloby na nie pieniedzy

Okna ktore macie w sypialni sa swietne (rodzice maja wszystkie tak otwierane) my ze wzgledu na kase (a okien mamy chyba z 9) nie moglismy sobie pozwolic na taki luksus.

 

PS bylam juz wczesniej u Was w dzienniku, ale dopiero teraz sie ujawniam. ładny dom macie. zycze powodzenia i bede podgladac.

 

pozdrawiam

ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inez dziękuję za pozdrowienia :D przekazane! :D

 

masz rację z tymi roletami i moskitierami - też musze je zmówić od raz, bo jak mawia mój kolega - zaskakująca jest trwałość rzeczy tymczasowych :D

 

aspect nasz inspektor nadzoru zaśpiewał tysiąc złotych... 5tys. to naprawdę byłoby sporo :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEZ2007 fotel przecudny! gdzie go upatrzyłaś? Dachówka pewnie już w trakcie kładzenia. Próbuje Was dogonić, ale jakoś ciągle jestem z tyłu :roll: :wink:

 

Cześć Monis :D fotel upatrzyłam na allegro. Jesli chodzi o dachówkę to napewno nas przegonisz :wink: ,bo cały tydzień nie ma dekarzy więc nic się nie dzieje. Murarze tylko wykonują jakieś cepelniane prace min. obróbka okien ,bo strasznie poniszczyli krawędzie , rzucali wszystko i sie pokruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puk puk

 

ja już nic nie powiem, bo wszyscy widzą, że jest ślicznie, ale podobnie jak Monis domagam się szczegółów na temat fotela :o - wszystkich i natychmiast :D :D :D

 

pozdrawiam poniedziałkowo :lol:

 

juuuuuż mówię całą prawdę na temat fotela :lol: zauważony na allegro ,kosztuje 818zł ..to sumie wszystko :wink: Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...