Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

mam znalazłam

 

tak sobie go pooglądałam i w sumie to by on pasował do mojego tarasiku - na takie szybkie śniadanka, do tego stół :D :D :D

 

no niech no tylko mężuś wróci z roboty - od razu mu pokaże, niech się chłop wypowie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

z tymi kolorami to fakt,

 

ja powiem jak to robili moi developerzy - oni po prostu prosili o próbkę farby i maziali tym kawałek płyty k-g...jak już zmalowali ok 2 m2 stali nad tym i porównywali z oknami, bońkami, próbką ogrodzenia i próbką płytki na schodach zewnętrznych i tarasie.... i tak za 3 czy 4 razem znależli to co widać w moim dzienniku.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru elewacji..moją żona wybrała..tzw A70....połozyli na kominach i bokach balkonow..poczym jak żoncia to zoabczyła to wpadła w szał..że to nie ten kolor...i cóż..komu sie oberwało, oczywiście mnie....a że kolor się z lekka zmienił na ścianie względem wzornika to już nie istotne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru elewacji..moją żona wybrała..tzw A70....połozyli na kominach i bokach balkonow..poczym jak żoncia to zoabczyła to wpadła w szał..że to nie ten kolor...i cóż..komu sie oberwało, oczywiście mnie....a że kolor się z lekka zmienił na ścianie względem wzornika to już nie istotne

 

ja dzisiaj też malowałam deski, przystawiałam do dachówki, cudowałam i rzeczywiście kolory z karteczek a real to dwie różne rzeczy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z kolorami.... wiele gimnastyki Cię czeka jak sama widzisz :wink:

 

Ale bardzo jestem ciekawa, na co w końcu się zdecydujesz? a z jakiej firmy wybierasz?

 

STO ISPO -NA 100% ,z tej firmy miałam pomalowane całe poprzednie mieszkanko, oprócz łazienki tam Dulux (specjalna do łazienek) i jedyne problemy były właśnie z farbą w łazience. W pozostałych pokojach ściany zniosły wszystko... pisaki, kredki świecowe, naklejki itp. Ale znowu dylemacik, 25zł /l kosztuje farba elewacyjna zwykła a 40zł/l samoczyszcząca- brud spływa z deszczem...podobno :roll: i co tu wybrać. Wydajność to 0,33l/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobry wybór :D

 

A co do brudu spływającego z deszczem - czy ktoś to może sprawdzić?

 

Chyba nikt :roll: , szczerze powiedziawszy to nawet nie wiem ile tej farby będziemy potrzebować, nie liczyłam jeszcze metrów.Jak policzę to napewno wybiorę opcję z nie spływającym brudem hahah :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez, domek po prostu bajkowy :D

Robisz tak, tak jak ja pierwotnie zamierzałam - z pełnym deskowaniem. Uważam, że to b. dobre rozwiązanie. Z niecierpliwością oczekuję dalszych zdjęć gotowego dachu, bo zapowiada się super. Fotki z inspiracjami tarasowymi rewelacyjne. Widzę, że ramy ogrodu już powstały - tuje szmaragdy są b.ładne - mają wyjątkowo ładną zieleń i na ogół nie szyszkują, ale musicie poczekać jakieś 5 lat, zeby Was osłoniły od sąsiadów :roll: Posadź w międzyczasie jakieś pnącza na ogrodzeniu - np. milin amerykański - rośnie szybko i pięknie kwitnie, albo clematisy :wink: Bardzo ładnie wyglądałby też winobluszcz pięcioklapkowy, który na jesień przebarwia się czarująco w odcieniach czerwieni i bordo. To takie oczywiście moje skromne propozycje :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez ty mnie nie strasz, że tak szybko trzeba się decydować na kolor elewacji :o ja nadal dumam nad klinkierem, ale niedługo się to skończy, bo musze w tym tygodniu zamówić (a najlepiej jutro :o )

 

jeszcze tyle decyzji przed nami.. a mnie się już ten fotel na tarasie marzy :D :D :D

 

Chcą wykończyć lukarny,żeby nie pobrudzić później dachówki, więc lepiej myśl już intensywnie o kolorkach :wink: .Ja zmieniam zdanie średnio 3 razy w ciągu doby, więc chce to już mieć za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEZ2007

 

mnie też przeraża wybór koloru elewacji. Sąsiad niedaleko ma taki jaki mi się podoba, ale jeszcze nie mieszka i nie mogę na niego trafić żeby podpytać :-?

Jak wyboru koloru by nie było to byśmy jęczały- jak jest wybór- jeszcze gorzej :roll:

 

Przepraszam ,że nie odpowiadałam ,ale też inwestorowi się coś od życia należy hhihiihi :lol: , więc trochę odpoczywaliśmy w weekend żeby nabrać mocy na dalszą budowę...przynajmniej na ten tydzień :wink: . Obejrzałam już setki elewacji i w sumie większość z nich to odcienie żółtego ,pomarańczowego bądź zielonego.I nadal jestem w punkcie wyjścia...a jutro muszę podjąć decyzję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...