Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

o ho ho... kochana ;) Nie było mnie pół roku a ty juz prawie mieszkasz. Jak czytałam to wszytko o przesunieciach terminów to aż miałam ciarki na plecach. Wyobrazasz sobie żebyś ty cos przesunęła w swojej pracy o 2 tygodnie ? albo miesiąc .... u mnie nia ma takiej możliwości szef by mnie codziennie upominał aż w końcu wyrzucił. A tu proszę jak się tolerancja czasowa zmienia.

Właśnie dlatego nie lubie gadac z fachowcami. Zawsze na końcu jest inaczej niż obiecali. Nie wiem czy to jakaś domena budowlańców - ta niesłowność?

 

Bardzo mi sie podoba widok z kuchni na ogród .... :lol: slicznie go zaplanowałaś i jak szybko wyrósł ;) hahahah....

 

A czy te rzuty ogrodu to sama w jakimś programie zrobiłas czy zamówiłaś w jakiejś firmie?

 

nie moge3 się doczekać jak przejdziecie na mój etap wykańczającej wykończeniówki... twoje inspiracje zaostrzają mój apetyt ;)

 

Salut ;) Roksana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ho ho... kochana ;) Nie było mnie pół roku a ty juz prawie mieszkasz.

 

.... jeszcze tyle pracy ,że HOHO :wink:

 

A czy te rzuty ogrodu to sama w jakimś programie zrobiłas czy zamówiłaś w jakiejś firmie?

 

Ogród robiam sama, ale to była pierwsza wizja jak jeszcze nie stał domek...teraz trochę pomysł ewoluował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inez a gdzie ty się podziewasz? :D

 

rzeczywicie chwilunie mnie tutaj nie było, postanowiłam nie myśleć zbyt często o budowie ,bo zwariuję :lol: Mamy do skończenia jeszcze duży komin, ścianki działowe i tarasy i idzie to tak woooooolno,że wymiękam :cry: A ty juz hydraulik czeka i elektyrk ma wejść w sierpniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sobie troszkę urlopowałam :wink:

Więc tak, od dzisiaj nowy start z...nowym murarzem.Ostatni nas zostawił, w sumie bez słowa...nie odbiera telefonu a ja już więcej nie mam zamiaru dzwonić...no cóż myślałam,że nam to się nie przytrafi.Mam nadzieję ,że ten będzie fair. Teraz stawiamy ścianki działowe ,bo już niebawem wchodzi elektryk i hydraulik. Tynki prawie zaklepane, cementowo-wapienne z agregatu 16zł/m2.To na tyle, jak coś się nowego pojawi zrobię fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...