Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

znalazłam niedawno coś podobnego u nas w sklepie, ale niestety - dość marna imitacja :cry:

 

taką podłogę? czy fotel? :wink:

 

podłogę..

 

a jaki to sklep?

 

namiastkę, ale to naprawdę namiastkę tego widziała w Leroy Merlin, a troszkę lepsza wersję w jednym ze sklepów w Katowicach, ale za nic w świecie nie pamiętam, w którym :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hejho...przyszłam się przywitać i letko przypomnieć...

 

Inez pamietasz kiedyś rozmawiałyśmy na gg o projekcie ogródka - co pamiętasz? powiedz że pamiętasz, plis... :oops:

 

oczywiście miałam przysłać mapki...miałam i nie przysłałam...bo wciąż ich nie mam... :x o tym dlaczego nie mam, nie będę mówić, bo musiałam bym znów dać upust złości na developerów - kto ciekaw zapraszam do dziennika....

 

 

ale....

 

...ponieważ mam już ogrodzenie to mam pytanie czy jak bym w jakimś paintcie narysowała Ci schemat domu i ogrodzenia z wszystkimi odległościami - to dałoby radę ten projekt rozrysować? czy raczej powinna być taka geodezyjna....bo ta to nie wiem kiedy będzie...

 

 

( a podłoga super, szkoda, że tylko na obrazku można do niej powzdychać) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejho...przyszłam się przywitać i letko przypomnieć...

 

Inez pamietasz kiedyś rozmawiałyśmy na gg o projekcie ogródka - co pamiętasz? powiedz że pamiętasz, plis... :oops:

 

oczywiście miałam przysłać mapki...miałam i nie przysłałam...bo wciąż ich nie mam... :x o tym dlaczego nie mam, nie będę mówić, bo musiałam bym znów dać upust złości na developerów - kto ciekaw zapraszam do dziennika....

 

 

ale....

 

...ponieważ mam już ogrodzenie to mam pytanie czy jak bym w jakimś paintcie narysowała Ci schemat domu i ogrodzenia z wszystkimi odległościami - to dałoby radę ten projekt rozrysować? czy raczej powinna być taka geodezyjna....bo ta to nie wiem kiedy będzie...

 

 

( a podłoga super, szkoda, że tylko na obrazku można do niej powzdychać) :wink:

 

Niutubusiu, zajżałam do Ciebie i gratuluje postepów :D

U nas jakoś powoli idzie... trochę sie juz wypaliłam, teraz mój mąż wojuje z robotnikami na budowie...elektrycy...hydraulicy..wszyscy naraz.Jeśli chodzi o ogródek, to obietnicę dotrzymam.Jesli zrobisz dokładny zwymiarowany szkic, domku na działce to ok, ale musi być bardzo dokładny.Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest!!!! od jutra się do tego zabieram - dzięki :lol:

 

 

co do ekip i walki - to chyba wszyscy mają podobnie...chociaż dzisiaj rozmawiałam z ekipą Nefer do zabudowy k-g....i to sa naprawdę w porządku chłopaki...za piweczko pojechał ze mną jeden z nich, pochodził popukał tu i tam....pokazał to i tamto i niczym na dłoni pokazał co trzeba naprawić, a co jest ok...a co żeby nie wiem jak łączyć to i tak raz na jakiś czas pęknie...

 

ale to oprócz ekipy od alarmu jedyni tacy ludzie...

 

Kochana a Wam życzę sił....duuuużo sił....i abyście na nowo nauczyli cieszyć się budową....pamiętaj, że masz piękny projekt, ze jak skończysz ten domek - będzie najładniejszy w okolicy...pamiętaj, że robisz to po to by być tam SZCZęśLIWA - i nie daj sobie tego odebrać byle ekipie, jednej czy drugiej, która jest i zaraz pójdzie..w diabły....

 

bądź dzielna, nie dawaj się, uszki do góry....a ja lecę poczytac dziennik...

 

pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

też jest fanką Lawendy będziemy z mężem budować w Radomiu , zaczynamy na jesieni? Mam pytanie chce zrezygnować ze słupa w salonie jakie są konsekewncje ? czy to duże zmiany w projekcie?

Pozdrawaim, i życzę powodzenia w dalszych etapach budowy.

Czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy w dzienniku :wink:

Anita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

też jest fanką Lawendy będziemy z mężem budować w Radomiu , zaczynamy na jesieni? Mam pytanie chce zrezygnować ze słupa w salonie jakie są konsekewncje ? czy to duże zmiany w projekcie?

Pozdrawaim, i życzę powodzenia w dalszych etapach budowy.

Czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy w dzienniku :wink:

Anita

 

Podejrzewam, że jeśli chcesz zrezygnować ze słupa to musisz zmienić całkowicie konstrukcję stropu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejho...przyszłam się przywitać i letko przypomnieć...

 

Inez pamietasz kiedyś rozmawiałyśmy na gg o projekcie ogródka - co pamiętasz? powiedz że pamiętasz, plis... :oops:

 

oczywiście miałam przysłać mapki...miałam i nie przysłałam...bo wciąż ich nie mam... :x o tym dlaczego nie mam, nie będę mówić, bo musiałam bym znów dać upust złości na developerów - kto ciekaw zapraszam do dziennika....

 

 

ale....

 

...ponieważ mam już ogrodzenie to mam pytanie czy jak bym w jakimś paintcie narysowała Ci schemat domu i ogrodzenia z wszystkimi odległościami - to dałoby radę ten projekt rozrysować? czy raczej powinna być taka geodezyjna....bo ta to nie wiem kiedy będzie...

 

 

( a podłoga super, szkoda, że tylko na obrazku można do niej powzdychać) :wink:

 

Niutubusiu, zajżałam do Ciebie i gratuluje postepów :D

U nas jakoś powoli idzie... trochę sie juz wypaliłam, teraz mój mąż wojuje z robotnikami na budowie...elektrycy...hydraulicy..wszyscy naraz.Jeśli chodzi o ogródek, to obietnicę dotrzymam.Jesli zrobisz dokładny zwymiarowany szkic, domku na działce to ok, ale musi być bardzo dokładny.Pozdrowionka

 

 

cześć KOfana....

 

 

ciut to trwało, ale mam jakis tam niby szkic tego mojego "miejsca na ziemi"... mam pytanko, gdzie mogę go wysłać ? na maila?

 

a wogóle mam nadzieję, że wzystko ok...bo jakoś nie ma Cię tu ostatnio...

 

odezwij się .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Tak więc jestem.

 

 

Rozmawiałam z Gospodynią.

 

Trzeba jej wybaczyć. Nie próżnuje.

 

I kiedy nam się wydawało, że się gdzieś koleżanka byczy na jakiś Balearach - to Ona w pocie czoła ciężko pracuje.

 

Ba, dalej dom buduje.... ma tylko inwestora zastępczego w postaci swego męża. Obecnie hydraulicy zajadle niszczą to co zdziałali tynkarze, ale kto przeżył nalot hydraulików ten wie, że to norma - niestety.

 

No i jeszcze się dokształca ! :o architekt wnętrz będzie. :) więc i ogród i domek w jej ręce powierzyć spokojnie będzie można. I tylko patrzeć jakie cudeńka spod jej rąk wychodzą.

 

Bardzo pracowite z Niej stworzenie.

 

No i jest jeszcze Coś - ale o tym na razie cicho sza....

 

 

Kochana - dużo sił, duuużo zdrówka i powodzenia w realizowaniu planów. A my tu na Ciebie czekamy.

 

 

Buziaki

 

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...