Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

Znalazlam nowego architekta-juuupiii Bylam juz bliska zamowienia Lawendy(o dziwo nawet maz sie zgodzil) ale skoro mamy Pana ktory nam narysuje nowy projekt sprubujemy stworzyc cos rownie ladnego (chociaz nie tak pieknego jak Lawenda :wink: ) a moze tanszego w budowie .

Lawenda i 6 -scio osobowa rodzinke pomiesci wiec jest to dom bardzo rozwojowy :wink:

Fajnie masz ze posiadasz juz parke wiec ta wasza obecna kropka nad i nie wazne jakiej bedzie plci.Mi tym razem baaaaardzo zalezaloby na plci zenskiej bo tesknie do sukieneczek,laleczek,kucykow ale nie wiem czy by sie udalo dlatego tak dlugo zwlekam ze swiadoma decyzja.Pozostawie ta kwestie losowi i bedzie co ma byc ale w nowym domku na wszelki wypadek jest przewidziany dodatkowy pokoj ktory na razie bedzie pelnil funkcje gabineciku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Aga wanna cudo-pasowalabymi do mojej "kanciastej" lazieneczki.Mozesz podac linka gdzie ja mozna kupic-znalezc ?

A pokazesz jeszcze jaka inna armature wybralas do gornej lazienki?Wogole to tez czekam na fotki z reala bo jestem ciekawa jak ja sobie obudujesz (taka obudowa w drzewie jak na zdjeciu jest superowa ale pewnie duzo drozsza i trudniejsza w wykonaniu) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga wanna cudo-pasowalabymi do mojej "kanciastej" lazieneczki.Mozesz podac linka gdzie ja mozna kupic-znalezc ?

A pokazesz jeszcze jaka inna armature wybralas do gornej lazienki?Wogole to tez czekam na fotki z reala bo jestem ciekawa jak ja sobie obudujesz (taka obudowa w drzewie jak na zdjeciu jest superowa ale pewnie duzo drozsza i trudniejsza w wykonaniu) :D

 

Cieszę się, ze Ci się podoba :D wannę kupowałam tutaj:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=601394874

Jelsi chodzi o aktualne fotki to chwilkę mnie nie było i musze popstrykać. Wannę mam obudowaną tez "drewnem" ale nie mam tak duzo miejsca w lazience jak na fotce ,no i ze względów praktycznych...zeby mozna było swobodnie do niej wejsc obudowa nie jest tak szeroka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie teraz to musisz szybko pokazac foty tej lazienki :D Ja juz wiem ze bedzie sliczna :) :) :) Mi bardzo podobaja sie takie kanciaste ksztalty ale podobno te miski ,bidety itd sa duzo drozsze od takich "normalnych" wiec dopiero przy faktycznym wykanczaniu lzienki bede wiedziala na czym stanie :wink: Niemniej pomarzyc zawsze mozna no i poogladac takie cuda u kogos :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez 2007, zachwyciłam się Twoimi drewnopodobnymi płytkami do łazienki GARDENIA. Szukam i szukam na ich stronie i nie mogę znależć, jak się nazywają? i jak wyglądająjuż położone?

I jeszcze napisz proszę, czy do Porothemu używaliście gotowej zaprawy w workach, czy robionej na budowie?

Dziękuję i Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez 2007, zachwyciłam się Twoimi drewnopodobnymi płytkami do łazienki GARDENIA. Szukam i szukam na ich stronie i nie mogę znależć, jak się nazywają? i jak wyglądająjuż położone?

I jeszcze napisz proszę, czy do Porothemu używaliście gotowej zaprawy w workach, czy robionej na budowie?

Dziękuję i Wesołych Świąt!

 

 

Płytki Grespania z serii Escandinavia, niebawem wkleję zdjęcia. Jelsi chodzi o porotherm to uzywalismy zaprawy robionej na budowie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...