Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Inez trzymam kciuki zeby Ci sie termin przeprowadzki sprawdzil z planowanym :D Nie ma to jak mieszkac w domku z ogrodkiem z malymi bablami :lol:

Tak teraz pomyslalam jak czytalam o roparcelowanych pokojach.Nie byloby Ci wygodniej zrobic pokoju zabaw na parterze?(przynajmniej do momentu kiedy najmlodsza latorosl troche podrosnie)

Głównie dom budujemy dla dzieci,właśnie dla tego ogródka i przestrzeni :D Jeśli choidzi o pokój zabawowy to masz rację ,wygodnej byłoby na dole, ale oni mają tyyyyle zabawek ,że ten pokój na dole jest za mały,miałabym "graciarnie" :lol: ale zdaję sobie sprawę ,że i tak w ciągu dnia dzieci będą na dole więc na górze będzie taki magazyn zabawkowy :lol: a ja będę biegać po schodach do góry i na dół :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus to podobnie jak u mnie :wink: Na poczatku planowalam sypialnie na dole ale postanowilam "sie poswiecic" i pozostawilam im pokoj 19 metrowy na parterze wlasnie na pokoj zabaw :D .Zrobimy sobie sypialnie na pietrze (tez duza bo ma 23 m plus skosy ) a jak dzieci sie wyprowadza przeniose sie na starosc do ich zabawkowego :lol:

Milego dzionka i czekam na szara lazienke.Widze ze teraz poszlas w szarosci :wink: Pamietam Twoje mieszkanko-przewazaly tam brazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus to podobnie jak u mnie :wink: Na poczatku planowalam sypialnie na dole ale postanowilam "sie poswiecic" i pozostawilam im pokoj 19 metrowy na parterze wlasnie na pokoj zabaw :D .Zrobimy sobie sypialnie na pietrze (tez duza bo ma 23 m plus skosy ) a jak dzieci sie wyprowadza przeniose sie na starosc do ich zabawkowego :lol:

Milego dzionka i czekam na szara lazienke.Widze ze teraz poszlas w szarosci :wink: Pamietam Twoje mieszkanko-przewazaly tam brazy :)

Dzieci najważniejsze :D Jeśli chodzi o kolorki to na dole będą szarości , góra będzie cieplejsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, domek przepiękny!!! :D :D :D Bardzo mi się podoba :D Łazienki macie przepiękne. Kuchnia też zapowiada się bosko :wink: No, Wam na pewno uda się wprowadzić za chwileczkę :D

 

Dziekuje Inez!

Bardzo sie ciesze, ze nasz domek podoba sie nie tylko nam...! :oops: :wink:

A co do przeprowadzki, to oceniam ze realnie potrzebujemy jeszcze miesiaca aby dopiac najpilniejsze sprawy, a potem niech sie dzieje co chce...! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Inez!

Bardzo sie ciesze, ze nasz domek podoba sie nie tylko nam...! :oops: :wink:

A co do przeprowadzki, to oceniam ze realnie potrzebujemy jeszcze miesiaca aby dopiac najpilniejsze sprawy, a potem niech sie dzieje co chce...! :wink:

Przed nami jeszcze podłogi, malowanie ścian, schody , drzwi i kuchnia więc sporo tego, ale liczę ,że do lata damy radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze dacie rade!!! :wink:

Powolutku, malymi kroczkami, byle do przodu... 8)

 

U nas duzo czasu zajmuja teraz prace na zewnatrz... W przyszlym tygodniu Panowie powinni skonczyc elewacje, ale zostal nam jeszcze plot do zrobienia i kostka... :roll:

Jeszcze 2-3 tygodnie i bedzie dobrze! :wink:

Trzymam kciuki ,żeby w 2 się udało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez z niecierpliwością molestuję twój dziennik w oczekiwaniu na zdjęcia dolnej łazienki :D :D wczoraj zrobiłam objazd po sklepach i znowu moja koncepcja łazienki górnej się zachwiała :wink: :wink: :roll: dobrze, że do dolnej kupiłam już płytki, bo klamka zapadła i koniec :wink:

W tym tygodniu będę miała skończone łazienki :p UFFF.... to wkleję zdjęcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w takim razie z niecierpliwością czekamy na fotorelację! 8)

Inez a jaką masz koncepcję na kuchnię...?! :roll:

 

Pozdrawiam,

Ania

Kuchnie będe miała raczej minimalistyczną, lubię białe fronty na wysoki połysk (czarne tez lubię ,ale nie sa łatwe w utrzymaniu czystości) do tego grafitowe grube blaty lub drewno itp lub drewniane fronty i białe blaty...ogólnie nowocześnie i 'designersko' :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...