Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Inez , powiedz proszę co to za kominek i ile Cie kosztował, mam problem z wyborem a Twój jest poprostu cudny. Śledzę Twój dziennik, choć sama buduję dom w werbenach 3 -archonu. lawenda 2 byla moim faworytem w wyboże projektu, ale niestety zrezygnowałam zpowodu braku miejscanadziałce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez , powiedz proszę co to za kominek i ile Cie kosztował, mam problem z wyborem a Twój jest poprostu cudny. Śledzę Twój dziennik, choć sama buduję dom w werbenach 3 -archonu. lawenda 2 byla moim faworytem w wyboże projektu, ale niestety zrezygnowałam zpowodu braku miejscanadziałce.

Witaj Niaka wkład to FORMA 98 firmy MCZ, z tego co wiem, aktualnie kosztuje ok 12 000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEZZ,

 

Powiem, iż wiedziałam, że tak będzie wyglądała ta łazienka - prosta, elegancka i subtelna (o ile łazienka może być subtelna :wink: )hi, hi

 

Kabina w dalszym ciągu mnie poraża - jestem ciekawa jak się będzie myło te ścianki. Nie mniej to mój faworyt :D :D :D

 

A jakie to są listwy między płytkami?

 

A po tym odkurzeniu, dopiero dojrzałam, że tam piękne drewno jest (chyba?)

Śliczne te krągłości....

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kabina w dalszym ciągu mnie poraża - jestem ciekawa jak się będzie myło te ścianki. Nie mniej to mój faworyt :D :D :D

 

Miałam takie szybki w poprzednim mieszkanku ,ale Bang Bang czyni cuda :lol:

 

A jakie to są listwy między płytkami?

Porcelanosa tak jak płytki. Uparłam się na nie a niestety nie ma tańszego zamiennika, i te dwa paseczki kosztowały nas ok 1700zł, więc to była kosztowna zachcianka haha

A po tym odkurzeniu, dopiero dojrzałam, że tam piękne drewno jest (chyba?)

Śliczne te krągłości....

 

pozdro

to rzeczywiście jest prawdziwe drewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez prześlicznie wyszły łazieneczki! 8) Jestem pod wrażeniem!

 

Pięknie dobrałaś mebelki do górnej łazienki, a dolna coś mi przypomina... :roll:

Ciekawe co...? :roll: :wink: :lol:

 

http://lh4.ggpht.com/_AiWOYseGZjI/Shx2uhEZXYI/AAAAAAAAWZ0/AnBLBgFzCRI/s576/IMG_8068.JPG

 

P.S.

Czy Ty przypadkiem nie masz tam baterii Berry z Paffoniego...!? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez - dom piękny i ten salooon bilardowy wooow. Co do mieszkania to było bardzo ładnie urządzone. Co dołazienek to chyba pierwszy raz widzę białą łazienkę która mi się podoba. Dolna jest też super. Podoba mi się umuwalka bo mam podobną wnękę więc może zrobię coś podobnego????. I czy ja dobrze rozumiem że zajmujesz się projektowaniem ogrodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez - dom piękny i ten salooon bilardowy wooow. Co do mieszkania to było bardzo ładnie urządzone. Co do łazienek to chyba pierwszy raz widzę białą łazienkę która mi się podoba. Dolna jest też super. Podoba mi się umuwalka bo mam podobną wnękę więc może zrobię coś podobnego????. I czy ja dobrze rozumiem że zajmujesz się projektowaniem ogrodu?

 

Dzięki, miło,że wpadłaś :D Cieszę się ,ze podobają Ci się moje wnętrza :D a co do ogrodków, to masz rację, projektuję.Pozdrawiam i zapraszam częściej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu :D to jest fotka z Twojej łazienki? wydawało mi się,że masz dwie? jedna beże druga fiolet, nie dopatrzyłam się trzeciej :roll: .Baterię mam Deante Eliptic. Drewno na fotce prawie identyczne, umywalka chyba tez ta sama, ale przekręcona :lol:

Inez to jest mały kibelek przy salonie i kuchni - dokładnie w nim mam tą umywalkę! 8) :wink: Drewienko u mnie to merbau, a bateria będzie Moia z Roca - ale myślę, że efekt wyjdzie podobny! :D

 

Co do płytek na tarasie to jest to kolekcja Karpatia z Paradyża. Wypatrzyłam je w Castoramie i powiem Ci, że jestem z nich baaardzo zadowolona. Płytka jest jeszcze w kolorze beżowym i orchy, a tu możesz sobie zobaczyć wszystkie rozmiary:

http://www.galeriadom.pl/plytki-ceramiczne/karpatia-paradyz-plytki-podlogowe-plytki-ceramiczne

 

Pozdrawiam serdecznie,

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do płytek na tarasie to jest to kolekcja Karpatia z Paradyża. Wypatrzyłam je w Castoramie i powiem Ci, że jestem z nich baaardzo zadowolona. Płytka jest jeszcze w kolorze beżowym i orchy, a tu możesz sobie zobaczyć wszystkie rozmiary:

http://www.galeriadom.pl/plytki-ceramiczne/karpatia-paradyz-plytki-podlogowe-plytki-ceramiczne

 

Pozdrawiam serdecznie,

Ania

Dzięki za namiary, taras jeszcze przede mną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam zapytać jakie płytki masz w tej dolnej łazience...? :roll: :wink:

Na dole jest Nowa Gala - Signum 12 i 13 :wink: ...właśnie się dopatrzyłam,ze mamy te same płytki w garażu i kotłowni :lol: :lol: :lol:

.....i takie same kaloryfery i styropian na domku :lol:

 

No popatrz Inez - nawet nie wiedziałam, że mamy ze sobą tyle wspólnego! :roll: :lol: :wink:

Dopiero teraz dojrzałam w dzienniku, że ocieplałaś się na szaro...! 8)

 

A co do płytek w dolnej łazience, to na stronie NG pojawiają się szarości, a na Twoich zdjęciach te jaśniejsze płytki pod beż zalatują... :roll:

Ale to nie zmienia faktu, że ślicznie Ci tak łazienka wyszła, a jaki piękny kinkiecik nad lustrem - z sufitem całość musi wyglądać bosko...! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do płytek w dolnej łazience, to na stronie NG pojawiają się szarości, a na Twoich zdjęciach te jaśniejsze płytki pod beż zalatują... :roll:

Ale to nie zmienia faktu, że ślicznie Ci tak łazienka wyszła, a jaki piękny kinkiecik nad lustrem - z sufitem całość musi wyglądać bosko...! :wink:

 

to jest taki cieplejszy szary, ale zdjęcie jest robione przy żółtym świetle dlatego w rzeczywistości wygląda trochę inaczej, to są te same płytki co w salonie ,tam wygląda ,ze to inny odcien :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu no pięknie :D

 

bardzo łedne obie łazienki , górna rewelacja ,

bardzo podobaja mi się te płytki tzn zarówno białe jak i te drewnopodobne ale cena hmm troche drogie :-?

:lol:

 

a na dolną jeszcze chwile z wychwalaniem poczekam choć jestem pewna że efekt końcowy równiez będzie miły dla oka ,

 

ja również myślałam że te płytki na dole w łazience są w beżu , ale rzczywiście jak sie tak bardziej im przyjrzeć to widać że to te same które w salonie :p

 

mam jeszcze prośbę czy mogłabys mi napisać jakich wymiarów w tej chwili jest Twoja kuchnia i spiżarka

 

pzdr życze powodzenia w dalszej reazlizacji swoich planów i czekam na następną fotorelacje :D

 

Natka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...