Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na chwilę obecną (dosłownie :lol: ) dla córeczki będzie pokój w stylu romantycznym... czekolada z pastelowym różem, dodatki w stylu vintage, obrazki, zdjęcia w sepi, drewniane pastelowe ramki przywieszone na wstążeczkach w różowo-białą krateczkę i kropeczki itp... :wink: Mnóstwo dodatków w pastelowych odcieniach.

 

Zapowiada się bajecznie... 8)

Już to widzę oczami wyobraźni...! :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witaj Inez! :wink:

 

I jak tam postępy w wykończeniówce?

Elewacja skończona..?! :roll:

 

:roll: jeszcze nie gotowa elewacja,

...ale za to pokój córeczki już pomalowany :D , czekam jeszcze na tapetę na ściankę kolankową i już będą ściany gotowe :wink: pozostanie podłoga ,mebelki ,firanki i już jeden z głowy!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Jak juz kuchnia zamowiona tzn ze juz monza sie bedzie lada chwilka wprowadzac :wink: Jaki sobie kolorek wybralas?

Ja nadal walcze z fundamentami (dzis tata odszalowywuje lawy) Mam dylemat co dac na izolacje na wierzch lawy fundamentowej :roll: (pape na lepiku (i jaka) czy folie) Niby papa termozgrzewalna do mnie bardziej przemawia ale wtedy na chudziak wypadaloby dac to samo (zeby sie dobrze polaczyly izolacje poziome) a tutaj juz nie jestem przekonana czy jest to dobre rozwiazanie zwlaszcza przy podlogowce :roll:

Inez czy Ty tez mialas takie "problemy" czy tylko ja szukam dziuryw calym :wink: Moze mi podpowiesz jak Wy to u siebie robiliescie?Tez sie zastanawaim czy pod ta papa trzeba jeszcze cos posmarowac dysperbitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Jak juz kuchnia zamowiona tzn ze juz monza sie bedzie lada chwilka wprowadzac :wink: Jaki sobie kolorek wybralas?

Ja nadal walcze z fundamentami (dzis tata odszalowywuje lawy) Mam dylemat co dac na izolacje na wierzch lawy fundamentowej :roll: (pape na lepiku (i jaka) czy folie) Niby papa termozgrzewalna do mnie bardziej przemawia ale wtedy na chudziak wypadaloby dac to samo (zeby sie dobrze polaczyly izolacje poziome) a tutaj juz nie jestem przekonana czy jest to dobre rozwiazanie zwlaszcza przy podlogowce :roll:

Inez czy Ty tez mialas takie "problemy" czy tylko ja szukam dziuryw calym :wink: Moze mi podpowiesz jak Wy to u siebie robiliescie?Tez sie zastanawaim czy pod ta papa trzeba jeszcze cos posmarowac dysperbitem.

Kakusku jak miło Cię usłyszeć :D Gdzie byłaś, jak Cię nie było? :wink: Fundamenty?? A ja nic nie wiem jaki projekt wybrany???napisz wszystko ,no i proszę jakiś link do Dziennika :D Jesli chodzi o dylematy to niestety na każdym etapie są.Cały czas czeka się na koniec czyli wykończeniówkę a jak przychodzi to juz tak nie cieszy, bo człowiek wypalony już jest :cry: no i kasy już mało :roll: Na fundamenty stosowaliśmy folię, kierownik mówił ,że tak starczy...natomiast na ocieplenie fundamentów kupowaliśmy specjalistyczny styropian Steinodur.Pozdrawiam ,no i trzymam kciuki żeby wszytsko gładko szło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennika nie mam :oops: Projekt domku narysowalam na podstawie Natalki z http://www.mgprojekt.com.pl Wlasciwie jest tam wszystko to samo tylko wykusz zrobilam prostokatny i dom "nieco" powiekszylam.Z tym nieco wyszlo troszke duzo bo powierzchnia domu urosla do 250 m (z garazem) Obecnie wylalismy fundamenty i dalam sie namowic na lanie w ziemie a ze wykop byl ogromniasty (zwir i wszystko sie urywalo) poszlo nam na calosc 72 kubiki !!!! betonu.Normalnie masakralnie sie zaczelo ale mam nadzieje ze pozniej nie bedzie juz tak ciezko.Sama teraz widze ze bedziemy musieli kombinowac z kasa na wykonczeniowke :roll: Niemniej ciesze sie ze wkoncu wszystko ruszylo i etap projektowania mam za soba :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...