Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

INEZ2007 masz fantastyczny dom i niecierpliwie czekam na zdjęcia kuchni.Pokój córeczki zdecydowanie w moim typie :D

Schody,balustrada i ogólnie klatka schodowa jak dla mnie bomba-jedna z najciekawszych aranżacji na forum.Że o tapecie nie wspomnę :wink:

Zapowiadasz też wspaniałości w ogrodzie,a ja jestem zakochana w "zielonym" po uszy :oops:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga co za dobre oko :D tak to Flo w Damnet lub Form na allegro :D

Nie kosztują majątku a są bardzo wygodne.Ja kupowałam w sklepie DUKA , w tej chwili mają tam promocje na nie -jeśli kupujesz 4szt to za krzesło płacisz 100zł zamiast 169zł/szt.Pozdrawiam Cię serdecznie :wink:

 

A dziękuję, dziękuję... :oops: :wink:

Krzesła to moja druga zmora po oświetleniu, wrrr :-?

Mam je upatrzone od jakiegoś czasu, właśnie na stronie Damnetu, a skoro są teraz w takiej fajnej promocji to pędzę do Duki..! :D :wink:

 

Czekam na kolejne fotki! 8)

Buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEZ2007 masz fantastyczny dom i niecierpliwie czekam na zdjęcia kuchni.Pokój córeczki zdecydowanie w moim typie :D

Schody,balustrada i ogólnie klatka schodowa jak dla mnie bomba-jedna z najciekawszych aranżacji na forum.Że o tapecie nie wspomnę :wink:

Zapowiadasz też wspaniałości w ogrodzie,a ja jestem zakochana w "zielonym" po uszy :oops:

Pozdrawiam :D

Witaj :D dziękuje za komplementy :wink: Jesli chodzi o lampy to nie są dostępne w Polsce.Zdjecia jeszcze wstawię,ale mamy małe kłopoty z internetem więc do pełni szczęscia tj rozsądnej prędkości netu jeszcze chyba kilka dni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zaintrygowana pokoikem twojej córci przejżałam twój dziennik i muszę przyznać że pieknie urzadziłaś cały dom, jestem pod wielikim wrażeniem tym bardziej ze mnie własnie to czeka i mam wielką pustkę w głowie,obecnie mamy przerwę ale jak sie troche ociepli to robimy wylewki i ruszamy z wykończeniówką,pozwole sobie podgladać twój wateczek w poszukiawaniu inspiracji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zaintrygowana pokoikem twojej córci przejżałam twój dziennik i muszę przyznać że pieknie urzadziłaś cały dom, jestem pod wielikim wrażeniem tym bardziej ze mnie własnie to czeka i mam wielką pustkę w głowie,obecnie mamy przerwę ale jak sie troche ociepli to robimy wylewki i ruszamy z wykończeniówką,pozwole sobie podgladać twój wateczek w poszukiawaniu inspiracji

Zapraszam serdecznie i zyczę powodzenia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...