Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

GRATULUJĘ przeprowadzki :D :D

 

..i oczywiście czuję niedosyt oglądania, po tym co zobaczyłam :lol:

 

a pokój syna masz może ? :wink:... bo mi potrzeba ciekawego pomysłu....

 

pozdrawiam

pokój chłopców jeszcze nie jest skończony, nie ma czasu przykleić tapety, a w jakim stylu chciałabyś urządzic dla swojego syna? może jakos pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga u mnie przerwa zimowa :lol: Do lutego czekamy na okna a potem jak sie laskawie obudze z letargu to zaczniemy robic instalacje.Niby wiem gdzie chcialabym miec oswietlenie ale gorzej juz z konretami (czy led,halogen ,kinkiet ?) i tak to sobie wszystko wisi w powietrzu :roll: Powinnam tez ustalic koncowe ulozenie sprzetow w lazience aby hydraulik wiedzial gdzie co bedzie podlaczane i o ile w dolenj lazience wiem gdzie co chce poustawiac (oczywiscie tak z grubsza bez dokladnych wymiarow) to gorna lazienka ciagle jest "przestawiana" mimo ze rysowalam projekt indywidualny .Zrobilam na gorze specjalna wneke na murowana kabine prysznicowa a teraz wymyslilam ze moze wsadze tam dwie umywalki i nie wiem kompletnie gdzie upchnac koljene sprzety .Chyba musze sobie sciagnac jakis prosty programik i to zwizualizowac bo najgorzej mi jest wyobrazic sobie te skosy.

Szkoda ze nie wzielam tej Lawendy bo mialabym juz takie problemy z glowy odgapiaca od Ciebie i Skabusi fajne pomysly :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, a ja myślałam, że co nie dobierzesz to będzie pasować..?! :roll: :wink:

 

A jak tam - przyszła już Twoja lampa do jadalni..?! 8)

Pod koniec stycznia dopiero dojdzie, więc jeszcze troszkę poczekam :roll:

Jesli chodzi o te kolory to u siebie chciałam miec dodatki bardzo neutralne raczej chrom i drewno a łezka wymusza ,żeby dodac "ciut " koloru turkus lub fiolet :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga u mnie przerwa zimowa :lol: Do lutego czekamy na okna a potem jak sie laskawie obudze z letargu to zaczniemy robic instalacje.Niby wiem gdzie chcialabym miec oswietlenie ale gorzej juz z konretami (czy led,halogen ,kinkiet ?) i tak to sobie wszystko wisi w powietrzu :roll: Powinnam tez ustalic koncowe ulozenie sprzetow w lazience aby hydraulik wiedzial gdzie co bedzie podlaczane i o ile w dolenj lazience wiem gdzie co chce poustawiac (oczywiscie tak z grubsza bez dokladnych wymiarow) to gorna lazienka ciagle jest "przestawiana" mimo ze rysowalam projekt indywidualny .Zrobilam na gorze specjalna wneke na murowana kabine prysznicowa a teraz wymyslilam ze moze wsadze tam dwie umywalki i nie wiem kompletnie gdzie upchnac koljene sprzety .Chyba musze sobie sciagnac jakis prosty programik i to zwizualizowac bo najgorzej mi jest wyobrazic sobie te skosy.

Szkoda ze nie wzielam tej Lawendy bo mialabym juz takie problemy z glowy odgapiaca od Ciebie i Skabusi fajne pomysly :lol:

 

Będzie dobrze :D ,kazdy z nas musi przejsc cały ten etap :wink: a dylematów,kompromisów i zmian decyzji podczas budowy jest mnóstwo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim stylu chciałabyś urządzic dla swojego syna? może jakos pomogę

 

Dziękuje bardzo :D Ale w tym rzecz, że jeszcze się nawet nie zaczęłam zastanawiać nad tym stylem :roll: dlatego chętnie podglądam, żeby na jakiś pomysł wpaść...

 

A z propozycji w odpowiednim czasie chętnie skorzystam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim stylu chciałabyś urządzic dla swojego syna? może jakos pomogę

 

Dziękuje bardzo :D Ale w tym rzecz, że jeszcze się nawet nie zaczęłam zastanawiać nad tym stylem :roll: dlatego chętnie podglądam, żeby na jakiś pomysł wpaść...

 

A z propozycji w odpowiednim czasie chętnie skorzystam :D

 

inspiracji można znaleźć w internecie mnóstwo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ocha, ach ale tu cudownie :lol:

Jestem zakochana w Twoim domku, wczoraj go ujrzałam a cały czas do niego wracam (nawet w pracy jak nikt nie widział :roll: )

Gratuluję dobrego gustu i smaku, bo to nie lada wyzwanie. Jeżeli pozwolisz to troszkę pomysłów. które tutaj znalazłam wykorzystam w swoim domku.

A Ty to pewnie projektantką wnętrz jesteś?? Jeżeli nie to zmień zawód -koniecznie

 

Pozdrawiam Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inspiracji można znaleźć w internecie mnóstwo :wink:

 

Ten uśmieszek na końcu mówi sam za siebie :roll: - mnóstwo, mnóstwo, mnóstwo...

 

Wiesz, muszę to dopasować do mojego Młodego...dlatego takl cały czas wypatruję, łączę, myślę...mam nadzieję, że jak przyjdzie czas będzie można coś z tym zrobić... :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...