Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,właśnie o tobie myślałam.Już się zdążyłam stęsknić. Dlugo nie zaglądałam, bo dość pracowity był ostatnio czas.Mieszka się bardzo dobrze, juz się zadomowiłam.Nie mamy jeszcze wiele rzeczy skończonych , głównie z powodu braku na wszystko czasu. Przyzwyczailismy się do braków i to chyba najgorsze. Postaram się popstrykac nowe fotki wnętrza. A jak u Ciebie kochana. Co jakis czas zaglądam w Twoje śliczne progi :) Coraz piękniej jest! Czekam z niecierpliwością na szaleństwo ozdób świątecznych :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
Cześć Słonko

przyszłam z rewizytą bo nie wiem czy się jeszcze raz wybierzesz :)

Napisz koniecznie jak Wam sie mieszka i jak tam wiosenne plany ogródkowe

 

P.S. Ta budleja to u Ciebie?

 

Będę zaglądać do Ciebie na 100% ;) Roslinki wszystkie z mojego ogrodu,ale to dopiero "zaczątki". Niestety w zeszłym roku ukradziono mi dwa wielkie drzewka bonsai, które do dzisiaj nie mogę odchorowac :( ...ale mamy juz płot więc w tym roku będzie już mozna dzialac na calego. Plany ogródkowe są ogromne ,zobaczymy co z tego wyjdzie . Mieszka się super, bardzo mi taki sielsko wiejski klimat odpowiada hahaha....chociaż zdecydowanie wolę wiosenno- letnie temperatury ;)

A jak u Was? zadomowiliście się już? jak Ci się mieszka? Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga, pisałam do Ciebie na priv dziękując za namiary na wykonawców (stolarzy). Jestem bardzo zadowolona z drzwi i schodów. Niestety skrzynka była przepełniona. Domyślam się z autopsji, że super mieszka się w Lawendzie. Cieszę się, że wróciłaś. Pozdrawiam serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...