Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Projekt Lawenda


Recommended Posts

Kiedy zamierzacie skończyć stan surowy otwarty, ale z dachówka włącznie? My planujemy do 15 sierpnia...

5 maja ma wejść cieśla i podobno potrzebuje na dach z położeniem dachówki 1,5 miesiąca więc myślę że stan surowy otwarty będziemy mieli mniej więcej na początku lipca.Ale wolę niczego nie planować, bo bywa różnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 915
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za ponownie odwiedziny. Widże że u Ciebie z wiosną prace ruszyły. Chciałem zrobić przerwę na zebranie sił na nowe etapy ale jakoś mi nie wyszło i tynkarze wchodzą za tydzień. Z radościa wspominam etap na którym teraz jestes....wtedy niczym sie nie przejmowałem bo robiła to sprawdzona ekipa. Czego i Tobie życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały przyszły tydzień ma być słońce! wow! roboty ruszą na całego :lol: u nas w piątek przywieźłi na budowę więźbę , kominy wyprowadzone, no i sa już zalane ławy na taras... cały czas robie w głowie przeróbki ścianek działowych... pozatym zdecydowaliśmy się na suwane drzwi tarasowe i elektryczne rolety zewnętrzne na parterze. Skrzynka będzie na zewnatrz, ale ja tak wolę niż ,zeby mi wewnatrz w pokoju była... Mój Piotr za to zabiera się od jutra za fundamenty na... altanke z drewutnią i grillo- wędzarnią, ciekawe co z tych planów wyjdzie :wink: znając ich obu to szykuj sią Aga też na taką wędzarnię... :lol: pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widać zarys okienka w salonie :) INEZ a jak tam oceniasz wielkość salonu jak już są ściany? nie jest za mały?

 

Pozdowionka i duzo słońca :)

 

Na etapie ław wydawało mi się wszystko takie dla krasnolutków :wink: ,ale teraz jest ok. Pokoje nie są duże, ale ja własnie szukałam projektu w którym pomieszczenia byłyby takie przytulne.Jakos zdecydowanie lepiej sie czuję w takich warunkach niż w wielkich salonach :lol:

A jak tam postępy przy przygotowaniach do budowy?

Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek mam pierwsze spotkanie z architektem. Mam kilka pomysłów na zmiany na dole i poddaszu. Zobaczymy co się da zrealizować. Dzisiaj dostałem pozytywna decyzję na kredyt (nie mogło być inaczej, bo kredytami hipotecznymi zajmuje sie od 9 lat :). Biorę 530 tys na budowe Lawendy II. Mam nadzieje, że styknie. Na ile oszacowałaś swoja budowę?

Druga miła niespodzianka (dla mnie nie dla sprzedającego działkę) to decyzja US o konieczności odprowadzenia VAT od sprzedazy działki. Sprzedający musi zapłacic VAT a ja nie musze płacić PCC w wysokości 2%. Zostaje mi 3,5 tys w kieszeni :). Dobrze, że podpisałem umowę przedwstępną aktem notarialnym więc sprzedający nie podniesie mi ceny.

Twoja budowa idzie nw rewelacyjnym tempie, tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...