Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki grunt na tynki gipsowe ?


Krzychy

Recommended Posts

Przy pierwszym malowaniu jedna warstwa się nie uda. Zwłaszcza jak kolor jest kontrastowy do podkładu.

 

Ściany po jednorazowym malowaniu (Dekoral Akrylit-W) wyglądają OK, ale zdarza się gdzieniegdzie z lekka inny odcień. Po drugim malowaniu jest fertig :)

 

Na sufity najpierw kupiłem Eko-Śnieżke, ale jak po 3 warstwie nadal wyglądało ciulowo to dałem sobie spokój i pojechałem po Jedynkę :) Dwie warstwy jedynki są już bez zarzutu. Tylko odczekaj dzień od szpachlowania do malowania i daj wyschnąc gruntowi - w kotłowni się pospieszyliśmy i farba odeszła na spojeniach - trzeba było jeszce raz szpachlować i szlifować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już mamy dzięki Bogu malowanie (parteru) za sobą :) - chodzi o uciążliwość pylenia ze szlifowania :(

 

Teraz bawię się we fliziarza - wczoraj zrobiliśmy wiatrołap, a dzisiaj zaczynam kotłownie - na równych powierzchniach za pomocą dzisiejszych klejów ta robota to sama przyjemność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem za dużym optymistą

zostało mi jeszcze trochę szlifowania i nawet nie zaczołem sprzątać :(

biały pył wciska się wszędzie :-? naprawdę mam już dość :(

wezmę jeszcze dwa dni urlopu i może w tym tygodniu skończę

czeka mnie jeszcze obłozenie kominka piaskowcem i położenie koło niego gresu, a czau coraz mniej - w przyszłym tygodni chcę cyklinować i lakierować podłogi może mi się uda

przyznam sie jeszcze że rąk już nie czuję a pisanie przychodzi mi z trudem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...