Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojego Miejsca


edyta_10

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 400
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie.!

Udało mi sie być pierwszym gościem :wink:

Działeczkę masz śliczną. To po prostu wspaniała móc codziennie rano wypić kawkę na tarasie patrząc na jezioro. My możemy mieć toki luksus tylko na urlopie. :(

Tak więc działka śliczna,a projekt konkretny, praktyczny i też bardzo ładny. Bardzo podoba mi sie taras.

Obejrzałam też płytki, które kupiłaś. Mam takie u siebie w kuchni i holu, są świetne (nic na nich nie widać).:wink:

Pozdrawiam serdecznie, jeśli można będę zaglądać.

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Edyto!

 

Dziękuję za zainteresowanie moim dziennikiem :D

Ja z dużą ciekawością czytam Twój dziennik i jestem pełna podziwu dla Ciebie. Twój przykład pokazuje, że budowa domu nie musi się wlec nie wiadomo jak długo.

Nam się marzy, aby wprowadzić się do naszego domku przyszłej wiosny. Mam nadzieję, że przez ten rok uda nam się sporo zrobić.

 

Życzę powodzenia i z niecierpliowścią czekam na kolejne zdjęcia w dzienniku. Szczególnie interesuje mnie kuchnia i salon, bo na obecnym "fundamentowym" etapie wydają mi się takie maleńkie :lol:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek nie należy do wielkich - ma to swoje plusy i minusy. Ale jest ustawny i przytulny. Lada moment będą robić kuchnię wiec zaraz wkleje fotki do oglądania.

Jestem przekonana że do następnej wiosny będziecie mieszkać już u siebie i popijać pyszną kawkę na tarasie. Trzymam mocno kciuki i z zapałem będę śledziła Wasze postępy w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję.

Masz niezłe tempo. Domek pięknieje w oczach :)

 

Przy okazji chciałam zapytać z czego zrobione są filary na tarasie i czy górna łazienka jest powiększona bo zmieściłaś tam w sumie całkiem sporą wannę?

Dachówka też bardzo ładna.

 

Trzymam kciuki za dalsze postępy w wykończeniu domku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje! Faktycznie przez podniesienie domu o 2 bloczki zrobiła się spora łazienka. Stoi tam wanna 105x160 , wc , bidet i umywalka. Zmieści się jeszcze jakaś szafka.

Filary marzyły mi się klinkierowe, ale zrobienie 8 sztuk to spory wydatek. Więc są z betonu, wylewane w takie tekturowe tuby. Mam nadzieję że po wykończeniu będą wyglądały przyzwoicie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyta_10 piekne miejsce i domek wyglada rewelacyjnie wsrod tych drzew.

Takie pytanko - gdzie trzymalas kafle te 65m2 na podlogi jak jeszcze nie mialas zbudowanego domku? Mialas jakas mete? bo przeciez nie bedziesz przekladac z miejsce na miejsce na chudziaku? Ja juz bym kupila w Castoramie tez mam upatrzone i teraz sa a boje sie ze za 2mce nie bedzie i trzeba bedzie czekac. A jak z przewozem z Castoramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorbie

 

Faktycznie miałam mete u siebie w firmie, a to zaledwie 10 km od budowy. Tam sobie spokojnie składowałam kafelki i czekałam na dogodny moment z przewozem. A z Castoramy wiózł mój ulubiony wujek. Tak że jakoś tak wspólnymi siłami sobie radziliśmy. Teraz za to szykuję się do zawiezienia do castoramy po świetach) zwrotów, bo trochę kafelek zostało.

 

Pozdrawiam i namawiam do kupna upatrzonych kafelek. Ja jestem zwolenniczką że jak się podoba to biorę. Wstaw dorbie zdjęcie tych Twoich upatrzonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się zbliża ...dużymi krokami. Solary wykorzystam do ogrzewania domu i wody.

Kafelki w kuchni są też takie małe jak dekorki (10x10) i są koloru beżowego połączonego z brudnym białym - prawie szarym. Haaa.. brzmi mało apetycznie. Ale już za momencik wstawię fotkę to zobaczysz...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...