Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojego Miejsca


edyta_10

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 400
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Własnie, pokaz ten kolor. Ogladam Twoje zdjecia by jakos zainspirowac sie do wybrania koloru na sciane na klatce schodowej. Nie mamy jeszcze wymurowanej z cegiel scianki na kominie w salonie. Nasz fachowiec sie z nia ociaga, nie ma ochoty jej murowac. A te stare cegly tak sie nam podobaja, chociaz Twoje klinkiery sa super, ten kolorek jest rewelacyjny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko,

z natłoku roboty daaaawno do Ciebie nie zaglądałam, a dziś sobie poczytałam i popatrzyłam. Macie dziewczyny cudnie!!!!! kolorki, klimat, ekstra, bardzo mi się podoba.

Zdradź tylko jaki masz tynk na elewacji (kolor), bo albo nie napisałaś, albo ja ślepa, bo nigdzie nie zauważyłam wzmianki o kolorze, a bardzo jestem ciekawa.

 

pozdrawiam :D,

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz fachowiec sie z nia ociaga, nie ma ochoty jej murowac. A te stare cegly tak sie nam podobaja, chociaz Twoje klinkiery sa super, ten kolorek jest rewelacyjny

 

Moj fachowiec nazwał tą ścianę z cegieł...ścianą płaczu... narobił sie przy niej ostro, najgorsze jest podobno fugowanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój salon wygląda super. Kolorek bardzo ładny.

Czy zmieniałaś wielkość drzwi balkonowych w stosunku do tego co było w projekcie?

 

Ja mam mieć drzwi balkonowe na 235 cm wysokości i tylko w firmie Jezierski mogą mi zrobić bez poprzeczki. Niestety nie mogę połączyć tych 3 drzwi pojedynczych (od strony zadaszonego tarasu) bo jedno z nich jest w gabinecie (przeszkadza ściana).

A nie wiem czy mogę zrobić taką zmianę żeby pozostałe dwa połączyć w jedno (a w gabinecie zostanie pojedyncze) bo to zakłóci symetrię a na to chyba nie wyraża zgody autor projektu???

 

A tak w ogóle to jesteśmy na etapie fundamentów a ciąg dalszy wiosną :wink: .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój salon wygląda super. Kolorek bardzo ładny.

Czy zmieniałaś wielkość drzwi balkonowych w stosunku do tego co było w projekcie?

 

Ja mam mieć drzwi balkonowe na 235 cm wysokości i tylko w firmie Jezierski mogą mi zrobić bez poprzeczki. Niestety nie mogę połączyć tych 3 drzwi pojedynczych (od strony zadaszonego tarasu) bo jedno z nich jest w gabinecie (przeszkadza ściana).

A nie wiem czy mogę zrobić taką zmianę żeby pozostałe dwa połączyć w jedno (a w gabinecie zostanie pojedyncze) bo to zakłóci symetrię a na to chyba nie wyraża zgody autor projektu???

:wink: .

 

Pozdrawiam

 

Guliwerka ja poszerzyłam drzwi do 210 , no i te połaczone dały mi szerokość 300. Wysokosci o ile pamietam nie zmieniałam tyle że doszedł mi kufer z roletą. U mnie dało się połączyć te drzwi z boku, ale kosztem zmniejszenia kuchni, tzreba było zrobić podciag.

Staram się sobie wyobrazić te 2 okna połączone i to 1 osobno. Qrcze nie będzie dobrze...zginą proporcje, a dom faktycznie jest bardzo proporcjonalny.(wg projektu) No i jest zagwostka .... Faktem jest ze nie wiem co na to autor projektu. Ja nie pytałam o zgodę na łączenie okien. Wg mojego architedkta nie było takiej potrzeby. A co na to Wasz architekt adoptujący projekt???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budowanie....az sie boje pomyslec co to sie bedzie dzialo :D hehe

 

Mamy nadzieje do konca tego roku zalatwic wszystkie formalnosci, papierki, bzdurki itp...no i na wiosne mamy zamiar ruszyc z budowa :)

 

A jak sie chwale to pochwale sie jeszcze nazwa naszej nowej miescinki...Jankowo Stary Mlyn....ale super brzmi co? :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak sie chwale to pochwale sie jeszcze nazwa naszej nowej miescinki...Jankowo Stary Mlyn....ale super brzmi co? :)

 

Pozdrawiam!

 

Super nazwa...taka klimatyczna.... A budowaniem się nie zamartwiaj...nawet się nie obejrzysz jak Ci zleci i będziesz meble przwoził... i będziemy wtedy pić wirtualnego szampana ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...