Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojego Miejsca


edyta_10

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 400
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

"kieds widzialam ten dziennik i bardzo mi sie spodobaly wasze poczynania, a potem link zabukmarkowany prowadził mnie do nikad

Ale udalo sie przypadkiem was znaleźć. Gratuluje i domku i pieknej dzidzi

Chyba tego najbardziej

Pozdrawiam serdecznie i swiatecznie

- jeszcze ciągle budująca "

 

 

 

To sie bardzo ciesze ze nas odnalazlas :D Akselek a co budujesz, pokaż link do projektu chociaz, bo chyba nie masz dziennika :(

Czyżbym w glosie czula ze marzy Ci sie macierzyństwo??? Przepraszam ze tak bezpośrednio. Ale jezeli tak to z calego serca życze spelnienia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kieds widzialam ten dziennik i bardzo mi sie spodobaly wasze poczynania, a potem link zabukmarkowany prowadził mnie do nikad

Ale udalo sie przypadkiem was znaleźć. Gratuluje i domku i pieknej dzidzi

Chyba tego najbardziej

Pozdrawiam serdecznie i swiatecznie

- jeszcze ciągle budująca "

 

 

 

To sie bardzo ciesze ze nas odnalazlas :D Akselek a co budujesz, pokaż link do projektu chociaz, bo chyba nie masz dziennika :(

Czyżbym w glosie czula ze marzy Ci sie macierzyństwo??? Przepraszam ze tak bezpośrednio. Ale jezeli tak to z calego serca życze spelnienia. Pozdrawiam

Nie umiem wklejac zdjec, album mam na multi i zupelnie mi tu nie wczodza fotki a probowalam na rozne sposoby. Domek jest w stanie zamknietym ale surowym

A domek mam taki

http://www.polskadrewniana.pl/index.php?pk.1,id.3

Wasz mimo, ze w innej technologii to jednak ma duzo wdzieku, no i jaka okolica!!!!!

Jestem juz mamą, ale jedynak to kiepski wynalazek wiec i mnie sie marzy taka piekna dzidzia wiec i to musze niebawem wziac na klate ;-)

Wesolego świeta z prawdziwym dzieciatkiem w pieknym domku..... Ja na razie jeszcze musze poczekać i na dzidzie i na przyjemnosc mieszkania w naszym domku, ale sprawy sie pomału krystalizują.

Mamy chyba dosc spojne gusty, bo widze u was np kafelki te co ja wybralam do kuchni, i mebelki fajne w kuchni. Teraz w swieta mam "gwizdany" net, to sobie wiele nie poogladam, ale ciesze sie ze was odnalazłam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

http://grafika.redakcja.pl/Gift.obiekt2.aspx/400/0/Gift/a80c8f33-9324-4747-90ee-198e2f861309_20090306020149_Zabawne-wielkanocne-zyczenia.png

 

 

Tęczowych pisanek,

na stole pyszności,

mokrego dyngusa

i wspaniałych gości.

Niech to będzie czas uroczy,

życzy Magda miłej Wielkanocy.

 

 

 

http://kartki.net.pl/kartki/3/kartki-wielkanocne-99.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...