Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojego Miejsca


edyta_10

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 400
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy mamy rozumieć, że inwestorka już zamieszkała w tym pięknym domku?

Jeżeli tak to życzę w nim wielu , wielu (samych) najszczęśliwszych dni. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Dorota.

 

Do_rota.... mieszkamy, mieszkamy.... dziekuję za życzenia. Jesteśmy na etapie urządzania się i zagospodarowywania. Po weekendzie wkleję zdjecia więc zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorbie, mocca

 

Dziewczyny wrażeń moc. Przez pierwsze 2 dni nie grzała podłogówka. Okazało się że zapowietrzyła się pompa. Przyjechał serwis naprawił. Gość pogmerał tak w piecu że potem 2 dni nie było ciepłej wody. :o :o Wczoraj ja w złosci nr 745438 zabrałam się do nastawiania pieca. I co??? I udało się ...jest gorąca woda. Jednak baba może.... nawet ja nie jest serwisanem viessmanna.

I jest tak jak napisałam w dzienniku...kurz, syf, osrane okna (muchy), robaki na zółtej elewacji szaleją jak u siebie, pająki lataj po domu w towarzystwie psich kudłow, piach pod kapciami .... a i tak jest fajnie. Jezioro koi moje skołatane serce. Cisza przyprawia o zawrót głowy. Wieczory przy kominku nastrajają optymistycznie. Aż chce się żyć.

 

A ja zaczynam planować drugi etap wykańczania. Już wiem , że ogórd zostaje na koniec, na następną wiosnę. W tym roku wykańczam dom i jak się uda podjazdy i front ogrodzenia. Trzymajcie kciuki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla Dziękuję bardzo... Dziękuję wszystkim moim bliskim i tym realnym i tym internetowym ( jak WY DZIEWCZYNY!!!!!) za wsparcie, za dobre slowa, za sledzenie moich poczynan ...bardzo, ale to bardzo dziekuje.

I informuje ze nie koncze dziennika, a tym bardziej nie przestaje zagladac do Waszych dziennikow Inwestorki :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspanialy dom, wspaniale miejsce (to jezioro!!!)!

 

Ach, uroczo po prostu!!!

 

Gratuluje przeprowadzki :lol: :lol:

 

Dziękuję bardzo. Zawsze chciałam koło wody, ale nawet po cichu nie liczyłam że uda się tak blisko. Dlatego też jak znalazłam tą działkę, to zrobiłam wiele żeby ją mieć. Po weekendzie wkleję zdjecia, a dla Ciebie specjalnie z widokiem z okna. :D Pozdrawiam i życzę siły w budowaniu. Wasz domek zapowiada się na prawdę fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta!

 

Ależ ja Ci zazdroszczę! :D Piękna wnętrza, super widoczek z tarasu i ta bliskość jeziora. Domek marzenie! Musi Ci się fajnie tam mieszkać.

Ja już też nie mogę się doczekać aż wyprowadzimy się z tych blokowych ścian, no ale u nas do tego jeszcze daleka droga.

 

Jeszcze raz gratuluję!

 

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta!

 

Ależ ja Ci zazdroszczę! :D Piękna wnętrza, super widoczek z tarasu i ta bliskość jeziora. Domek marzenie! Musi Ci się fajnie tam mieszkać.

Ja już też nie mogę się doczekać aż wyprowadzimy się z tych blokowych ścian, no ale u nas do tego jeszcze daleka droga.

 

Jeszcze raz gratuluję!

 

 

Ania

 

Ania dziękuję za miłe słowa. Przy Twoim tewmpie budowy to nie obejrzysz się jak będziesz zwozić meble do domku. Więc się nie martw...czas szybko leci, szczególnie gdy się buduje. Zobaczysz. Trzymam kciuki i jestem bardzo ciekawa jak będziesz wykańczala swoj domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorbie ...jak mnie cieszy gdy ktos jeszcze ma podobny styl...taki wlasnie klasyczny, a przez to ponadczasowy.

Powiem Ci ze mi sie podobaja marmury, polerowane gresy, nowoczesne kuchnie...ale moj dom jest na wsi i nie wyobrazam sobie tego nowoczensego stylu wlasnie tam. Chciałam sie odnalezc w takich troche wiejskich klimatach, ale tez chciałam zeby bylo praktycznie...bo dom jest dla mnie a nie odwrotnie. Nie chce ciagle biegac ze sciereczka i polerowac.

Marza mi sie kolory - bo nadadza jeszcze inny wyraz, ale tak jak postanowiłam poczekam az sie wszystko wypracuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Dzisiaj nadrabiam zaległości przy dziennikach i normalnie zaniemówiłam jak swoje wnętrza w pełnej krasie pokazałaś. Ślicznie Ci wyszło twoje miejsce na ziemi. I dom i okolica to jest miejsce, gdzie chciało by sie mieszkać.

Salon i schody pięknie się komponuję, żyrandol w łazience - cudeńko (dodatki też)

Kuchnia dostojna, elegancka i ciepła (takie lubię)

No i na tarasie widzę świetnie się wypoczywa.

Tak więc życzę wielu szczęśliwych dni w tym pięknym domu. :D :D :D :D :D :D

 

Ps. kolory był z mieszalni więc mam tylko numery :( . Tą zieleń syncio sam wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorbie ...jak mnie cieszy gdy ktos jeszcze ma podobny styl...taki wlasnie klasyczny, a przez to ponadczasowy.

Powiem Ci ze mi sie podobaja marmury, polerowane gresy, nowoczesne kuchnie...ale moj dom jest na wsi i nie wyobrazam sobie tego nowoczensego stylu wlasnie tam. Chciałam sie odnalezc w takich troche wiejskich klimatach, ale tez chciałam zeby bylo praktycznie...bo dom jest dla mnie a nie odwrotnie. Nie chce ciagle biegac ze sciereczka i polerowac.

Marza mi sie kolory - bo nadadza jeszcze inny wyraz, ale tak jak postanowiłam poczekam az sie wszystko wypracuje. Pozdrawiam

 

Mi tez sie marza kolory, ale po wprowadzeniu sie chce sie oswoic ze scianami, pomieszkac i dopiero decydowac. I tak niektore decyzje trzeba juz podjac a sa takie trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...