Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Dziennik Budowy - Domek na skraju miasta


pado

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 93
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Taka mała sugestia.

Zerknij w projekt czy jest rozrysowany sposób połączenia belek opartych na filarach z domem. U mnie to właśnie wyszło i muszę nadlać belkę nad nadprożem drzwi wejściowych, żeby wszystko było połączone.

Poza tym jeśli robisz strop zgodny z projektem, to zwróć uwagę, że strop nad garażem nie ma wieńca dookoła, a jedynie na trzech ścianach :o

U mnie zweryfikował to kierownik budowy i robię dookoła garażu, ale tak sobie pomyślałem, że nie zaszkodzi Ci o tym wspomnieć.

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zwrócenie uwagi na te beleczki nad wejściem. Faktycznie teraz jest na to czas., a później mogłoby być za późno..

 

A tak na MARGINESIE TO JAK TO WSZYSTKO zakotfiłeś w murze budynku ?

 

Jak się robi samemu to czasem nad wszystkim trudno jest zapanować. Niestety ...

Ale cieszę sie ,że buduję własnymi siłami , bo Ci fachowcy których miałem to niestety jak teraz coraz częściej widzę byli super fachowi od kasy , a robota jakoś wychodziła im bokiem.zasada byle szybciej do kasy właściwie odzwierciedla ich fachowośc . Bardzo sie co do nich pomyliłem wraz z sąsiadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Pado nie wciskaj ludziom kitu w uszy bo znam tą firmę która u ciebie robiła, stawiają teraz dwa wielkie pietrowe domy i powiem szczerze, że jest idealne, szybko i tanio.Tak pisałeś, że w końcu przejechałem się koło twojej budowy i oczom nie wierzę : rozgrzebałeś robotę, krztałtki stropowe naucz się murować, strop nie położony.Z tego co wiem to nie masz kasy na budowe a oczerniasz ludzi.Wstyd wielki szanowny Panie pado !!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pado nie wciskaj ludziom kitu w uszy bo znam tą firmę która u ciebie robiła, stawiają teraz dwa wielkie pietrowe domy i powiem szczerze, że jest idealne, szybko i tanio.Tak pisałeś, że w końcu przejechałem się koło twojej budowy i oczom nie wierzę : rozgrzebałeś robotę, krztałtki stropowe naucz się murować, strop nie położony.Z tego co wiem to nie masz kasy na budowe a oczerniasz ludzi.Wstyd wielki szanowny Panie pado !!!!!!!!!!!!!!

Cóż, chyba urażony wykonawca się uaktywnił :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Wymiary okien to 1465 x 1135 jak dobrze pamiętam . Okna mamy powiększone tylko w jednym wymiarze .

Chcemy mieć okna 2-skrzydłowa ze szposami bo takie nam się podobają Pozostaje tylko kwestia koloru , ale na to jeszcze przyjdzie czas . Pewnie będą białe ale zobaczymy .

A jak wam się podoba pojedyńcze okno zamiast podwójnego w Waszym GL-ku ?

:lol: :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dawno nie zaglądałam, a tu już widzę pół domku stoi :roll: Ślicznie będzie!!!

 

Przyszłam też z życzeniami:

W Betlejem na sianku Zbawiciel sie rodzi,

niech Wam jak najlepiej w zyciu sie powodzi,

Zas w Nowym Roku o kazdej godzinie,

niechaj nic co dobre Was w zyciu nie minie.

http://img120.imageshack.us/img120/6270/elfikih2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuligiem chciałam do Ciebie jechać,

lecz kare konie nie chciały czekać.

Porwały sanie, mkną pod gwiazdami

a ja zostałam sama z życzeniami.

Ale gdy tylko okno otworzysz,

w świeżym płateczku życzenia złożę,

w gwiazdce co spada tutaj z obłoków

będę ci życzyć Szczęśliwego Nowego Roku!!!

 

http://img132.imageshack.us/img132/9843/rakiety2id3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...