Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Hani i Roberta - projekt indywidualny


Recommended Posts

PIĘKNY DOM!!!! :o :o :o

Przeczytałam ten wątek i nie znalazłam nic na temat kuchni :( czy można prosić o wymiary Waszej kuchni i wyspy??? jaka jest przestrzeń wkoło wyspy??? czy takie rozwiązanie z kuchnią na wyspie jest wygodne w użytkowaniu i dużo droższe w wykonaniu????? tzn. podłączenie blatu ceramicznego, okapu itp.....

będę wdzięczna za odpowiedź!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

queene: wydaje mi sie ze 2 okna (po 1 oknie z każdej strony "rogu" ) w pomiesczeniu to moze byc za mało. My lubimy jasne przestrzenne pomiesczenia i u nas w salonie mamy na dlugosci calej sciany waskie okna + 3m wyjscie na taras na drugiej scianie. W kuchni mamy równiez waskie okna na calej scianie + jedno waskie na drugiej. Jakos nie moge sobie wyobrazic tylko po 1 oknie w kazdym narozniku:)

 

dorusia: krzesla przywiezlismy z Holandii jednak zastapilismy je innymi - fotki wstawie pozniej :)

 

oldzia:kuchnia ma wymiar 4,0x4,5. Wyspa 1,2x1,8 nie bylo problemu z podlaczeniem plyty ceramicznej gdyz wczesniej doprowadzilismy w posadzce zasilanie. Odstep od szafek do wyspy to ok 1m. Jak dla nas to uzytkowanie wyspy jest bardzo wygodne, np. nie potrzeba dodatkowego stołu ale okapy wyspowe sa niestety drozsze od tradycyjnych. jakies nowe fotki wstawie pozniej :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images32.fotosik.pl/56/0b3ef9bd0a1f00b0.jpg

 

bobi78 a ja mam pytanie (chyba bardziej do twojej żony):D odnośnie firanek w salonie. Gdzie je kupowaliście, jaki to materiał i ile płaciliście tak orientacyjnie za mb? Domek macie prześliczny!!!!!

 

Asia

 

firanki były zakupione w Leroy Merlin - ceny niestety żona nie pamięta, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

A ja poproszę jeszcze o podanie wysokości pomieszczeń, bo wygląda efektownie, czy to możesz opublikować? Domagam się :wink: !!!Nie, no proszę :oops: :D.

Bobi, jeszcze jedno, chodzi mi o wymiary domu, tak dla własnej orientacji, bo mój o wymiarach 14,39x16,4, bez dachu, więc tak wizualnie nieobiektywnie oceniam wydaje mi się wieeelki :roll: . Wasz robi jednak przyjemne wrażenie dla oka, choć sądząc po rozmiarze pomieszczeń malutki nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja i dołączam do grona zachwyconych Waszym domkiem.

Jest naprawdę śliczny - a te pionowe okna - poprostu super.

 

My też planujemy budowę parterówki i niestety jeśli chodzi o wybór jest bardzo mały.

Mieszkamy pod Poznaniem i tu moje pytanie - kto Wam projektował dom?? Tzn. prześledziłam cały wątek i wiem, że dom jest Waszego projektu - ale jakie biuro je opracowało ?? chyba że jesteście architektami ;) jeśli możecie podać nazwę to bardzo proszę, a podanie ceny projektu indywidualnego to już by była dla mnie pełnia szczęścia, hihihi ;)

 

I drugie pytanie - ile macie w sumie pokoi ?? Nie widziałam takiego pytania ;) a ja szukam wszędzie domu salon + gabinet + 4 sypialnie i jak na razie bez powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witajcie Kochani, cudny ten Wasz domek. Zakochałam się w Waszym salonie , szczególnie interesuje mnie podłoga. Marzy mi się taka w salonie , kuchni i korytarzu. Czy możecie mi powiedzieć jak sprawdza się w użytkowaniu ? Chodzi mi o śliskość brudzenie i takie tam . Czy budując drugi raz też taką byście wybrali ? Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam domek macie wspanialy jest naprawdę świetny.

Bardzo podobają mi się okna, kolorystyka.

Nie ukrywam ze jestesmy na etapie wyboru okien tez mamy takie prosze mi powiedziec jaki to kolor??? na zewnatrz antracyt a wewnatrz biale??? czy to PCV aluminium czy drewno??? oraz z jakiej firmy zamawialiscie okna i drzwi zewnetrzne ?

Dziekuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...