Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Hani i Roberta - projekt indywidualny


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 324
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam :D

Cudo!!!

Dom Wasz podoba mi się w każdym calu.Kolorystyka,spójność,kształt i otoczenie pierwsza klasa.I jeszcze ta kostka..dokładnie w takim zestawieniu podoba mi się najbardziej i tak kiedyś?planuję....

Przyznam szczerze, że wnętrza mnie nieco rozczarowały i zaskoczyły.Spodziewałam się podobnej kolorystyki co na zewnątrz i czegoś szczególnego i innego.To nie znaczy że mi sie nie podoba bo,jest ciepło,przytulnie,ładna łazienka,kuchnia....ale w salonie oczami wyobrazni widziałam szare sofy.... :) Gratuluję udanego domku :D

 

Plan był na szare sofy :) ale niestety na razie korzystamy z sofy ze starego domu :) a z drugiej strony chyba trochę za duzo tych szarości by było :D

Dzieki za mile slowa ,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Przepiekny dom!!! I na zewtrz i w srodku. Dzieki niemu zarejestrowalam sie na forum i wyszlam z roli podgladacza :wink:

ile m2 ma lazienka glowna i kuchnia? bede wdzieczna za odpowiedz!

 

witam,

lazienka ma 8m2 a kuchnia 14,5m2 :) Pozdrawiam

Bardzo dziekuje!!! Wlasnie balam sie, ze na tych 8m2 nie zmieszcze sie w lazience z wszystki gratami a jednak sie uda! :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam, mam pytanie odnośnie podbitki, czy tynk na łączeniu płyt nie pęka? Chcieliśmy zrobić takie podbitki ale znajomy zrobił z płyt osb i po 2 miesiącach są pękniecia?

 

u nas nie pęka - a minęły już 2 lata. Może dlatego że nie kladliśmy płyt OSB tylko heraklith.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
witaj, dom ekstra

interesuje mnie marka i model piekarnika bo właśnie mamy zamiar kupić mikrofalówkę taką jak u was i chcieliśmy dopasować piekarnik. Piekarnik mamy wybrany boscha ale nie wiem czy podejdzie w tym kolorze.

Hej :) Ja nie Robert ani Hania :D ale jestem prawie pewna, ze i pikrofala i piekarnik to whirpoole, bo mam praktycznie identyczne :) Modeli nie podam, bo nie pamietam :oops: ale latwo znajdziesz w necie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, dom ekstra

interesuje mnie marka i model piekarnika bo właśnie mamy zamiar kupić mikrofalówkę taką jak u was i chcieliśmy dopasować piekarnik. Piekarnik mamy wybrany boscha ale nie wiem czy podejdzie w tym kolorze.

Hej :) Ja nie Robert ani Hania :D ale jestem prawie pewna, ze i pikrofala i piekarnik to whirpoole, bo mam praktycznie identyczne :) Modeli nie podam, bo nie pamietam :oops: ale latwo znajdziesz w necie :lol:

 

tak to whirpool :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mogłabym nieśmiało poprosić o zdjęcia oczka wodnego? 8) :roll: :D

 

Sami je robiliście? Jak są zamocowane otoczaki na brzegach? Czy otoczaki wysypane są do samego dna?

 

Pozdrawiam i gratuluję... wiecie czego... 8) :D :D

 

 

jest to wlasny projekt i wlasne wykonanie :)

tak cale oczko wylozone jest kamieniami :)

 

Zdjęcia:

http://forum.muratordom.pl/oczka-wodne-i-skalniaki,t164705.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mogłabym nieśmiało poprosić o zdjęcia oczka wodnego? 8) :roll: :D

 

Sami je robiliście? Jak są zamocowane otoczaki na brzegach? Czy otoczaki wysypane są do samego dna?

 

Pozdrawiam i gratuluję... wiecie czego... 8) :D :D

 

 

jest to wlasny projekt i wlasne wykonanie :)

tak cale oczko wylozone jest kamieniami :)

 

Zdjęcia:

http://forum.muratordom.pl/oczka-wodne-i-skalniaki,t164705.htm

 

Dzięki! :D

 

Też robię własny projekt, tylko nie oczka, ale strumienia... :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrza zupełnie nie w moim klimacie, wiec wypowiadać się nie będę...

 

Jednak sam domek z zewnątrz wygląda naprawdę ciekawie.

(Jestem fanką parterowych konstrukcji i duuużych okien dających dużo światła we wnętrzu).

 

Ciekawa jestem jak został zaprojektowany przestrzennie w środku. Podzielicie się na forum jakimiś planami / rozkładem pomieszczeń?

 

Miłego mieszkania i dalszego urządzania ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrza zupełnie nie w moim klimacie, wiec wypowiadać się nie będę...

 

Jednak sam domek z zewnątrz wygląda naprawdę ciekawie.

(Jestem fanką parterowych konstrukcji i duuużych okien dających dużo światła we wnętrzu).

 

Ciekawa jestem jak został zaprojektowany przestrzennie w środku. Podzielicie się na forum jakimiś planami / rozkładem pomieszczeń?

 

Miłego mieszkania i dalszego urządzania ;)

Pozdrawiam

 

 

wysłałem p.w. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

witam

planuje u siebie również takie okna, z tym że:

1. parapet chciałabym z klinkieru takiego jak bedzie cokół

2. chciałabym żeby sięgały bliżej poziomu terenu - nie planuję tam doniczek

3. mam zamiar umieścić je w rogach domu tak ze w pomieszczeniu bedzie przeszklony róg - i tu pytanie - czy te okna daja wystarczajaco duzo światła zeby wystarczyły po 1 oknie z każdej strony (rogu) ? coś w tym stylu:

 

http://www.gservis.cz/projects/atrium/foto.jpg

http://www.z500.pl/projekty/80/wizualizacje/z80_widok1_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...