Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Hani i Roberta - projekt indywidualny


Recommended Posts

Jak sie robi taką podbitkę? Gdzie te płyty się kupuje? Cyz po ociepleniu domu można wykonać taką podbitkę? Jak to wyglada finansowo?

 

Podbitka wykonana jest z płyt heratekta M3 http://heraklith.com.pl/html/?site=heratecta_m3. Płyty były przykrecone do łat drewnianych i profili aluminiowych, na nie klej,siatka,tynk mineralny. Wykonane po obłozeniu domu wełną i po nałożeniu siatki (zdjecie). Aktualne ceny i przedstawiciele na ww. stronie www. Ponizej zdjecie które udało mi się znaleść:

http://images33.fotosik.pl/59/ca89a2be1e401319.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze jedno pytanko, dotyczące tej piknej podłogi w salonie. Gdzie kupowaliście gres i jeśli można zapytać ile za metr? Też myślę o takim, ale nie chciałabym wtopić. No i jak z utrzymaniem w czystości.

 

Kupione w Cermagu w Poznaniu na ul.Głogowskiej, nie pamiętam ceny bo kupowalismy rok temu, ale po rabacie to było ok. 36zł/m2 !!!! A z czystością? tak jak na jasnych płytkach, czyli wszystko widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobi78, gratuluję wybudowania tak ładnego domu.

Wrażenie już na pierwszym zdjęciu robi duża działka, dom odsunięty od ulicy (zazdroszczę),

zadbany trawnik, piękna, chłodna kolorystyka domu na zewnątrz, a jakże ciepłe, przytulne wnętrza.

Bardzo mi się podobają te wąskie, okna i w kuchni i w jadalni. Wyglądają bardzo ciekawie na zewnątrz, jak i w środku domu.

Przesuwane drzwi tarasowe, to moje niespełnione marzenie.

Zdjęcie salonu i jadalni...przepiękne.

Stonowany kolor ścian, i te czekoladowe meble w połączeniu z ciepłym pomarańczowym kolorem tkanin. Wielkie brawa.

 

I mam pytanie odnośnie blatu kuchennego.

Z czego jest zrobiony i jak się sprawdza w użytkowaniu, czy jesteście zadowoleni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobi78, gratuluję wybudowania tak ładnego domu.

Wrażenie już na pierwszym zdjęciu robi duża działka, dom odsunięty od ulicy (zazdroszczę),

zadbany trawnik, piękna, chłodna kolorystyka domu na zewnątrz, a jakże ciepłe, przytulne wnętrza.

Bardzo mi się podobają te wąskie, okna i w kuchni i w jadalni. Wyglądają bardzo ciekawie na zewnątrz, jak i w środku domu.

Przesuwane drzwi tarasowe, to moje niespełnione marzenie.

Zdjęcie salonu i jadalni...przepiękne.

Stonowany kolor ścian, i te czekoladowe meble w połączeniu z ciepłym pomarańczowym kolorem tkanin. Wielkie brawa.

 

I mam pytanie odnośnie blatu kuchennego.

Z czego jest zrobiony i jak się sprawdza w użytkowaniu, czy jesteście zadowoleni?

 

 

Blat kuchenny firmy KRONOPOL kolor dąb MLECZNY, gr. 3,8, boki ścięte i okleinowane. Prezentuje się świetnie, niestety trzeba wycierać go do sucha, bo widać smugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popadam w kompleksy :-?

pięknie,

mam pytanie odnośnie podłogi

to jest gres?? prawda??

jakiej firmy?? :D

 

 

 

Tak gres chiński, niestety nazwy nie pamiętam.

 

aha, tak czy inaczej dzięki za odp :)

ale w takim razie powiedz mi (jeśli możesz) co to za piękne sofy w salonie?? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popadam w kompleksy :-?

pięknie,

mam pytanie odnośnie podłogi

to jest gres?? prawda??

jakiej firmy?? :D

 

 

 

Tak gres chiński, niestety nazwy nie pamiętam.

 

aha, tak czy inaczej dzięki za odp :)

ale w takim razie powiedz mi (jeśli możesz) co to za piękne sofy w salonie?? :oops:

 

 

Wracając do gresu to chyba "YUAN". Wypoczynek robiony był na zamówienie przez firmę INTER GROCLIN z Grodziska Wlkp., model CUBE, poszycie ALCANTARA. (podobnie jak meble z sypialni: fotel+rekamira i łóżko ze skóry) http://www.groclin.com.pl/11058.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...