Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Hani i Roberta - projekt indywidualny


Recommended Posts

bardzo mi sie podoba stylistyka Twojego domku, jasny, dobrze rozświetlony. Niestety my nie mieliśmy do końca warunków żeby stworzyć takie cudo, inwestujemy za to w środek. Powiedz proszę jak Ci sie sprawdza blacik w kuchni? Pisalas ze zostaja placki po wodzie - czyli jest nie polakierowany? Wydaje mi sie ze w łazience tez jest blat drewniany, czy sie myle? Jezeli tak to jak sie zachowuje w takim pomieszczeniu, czy to tez kronopol? lakierowany? bede wdzieczna za odpowiedx :)

 

Blaty w kuchni oraz WC są firmy Kronopol, matowe. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

**___**

_**___**_________****

_**___**_______**___****

_**__**_______*___**___**

__**__*______*__**__***__**

___**__*____*__**_____**__*

____**_**__**_**________**

____**___**__**

Moc prezentów od zajączka

co koszyczek trzyma w rączkach

Wielu wrażeń, mokrej głowy

w poniedziałek dyngusowy.

Życzę jaja święconego

i wszystkiego najlepszego!

___*___________*

__*_____________*

_*____0_____0____*

_*_______@_______*

_*_______________*

___*_____v_____*

_____**_____**

_______*****_______

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobi78,

 

W łażience masz chyba prysznic bez brodzika. Podobno to jest trudne do wykonania i trzeba uwzględniać na b.wczesnym etapie. Jak to wyglądało u Ciebie. No i jak się nosi?

 

Pozdrowienia!!!

 

Kampinosik

 

Dzieki,

Z moich doświadczeń to posadzkę nalezy wylać troche wyżej lub z płytki nalezy zrobić trochę wyżej aby można później w samej kabinie zrobic odpowiedni spad. Należy tez pamiętać o miejscu na specjalny syfon. My też mamy pod płytkami w kabinie dodatkowo ogrzewanie podłogowe. Bardzo ważna jest także izolacja - folia w płynie. Użytkuje sie rewelacyjnie!!! Zależało nam żeby nie było żadnych progów, jest Ok ciepło w nóżki :wink: Pozdro

domek cudny pozazdrościć - tez będę używac tych płytek imola antares ale do kuchni u ciebie w łazience wyglądają super :D

a masz może namiary na wykonawcę tej kabiny bez brodzika ja buduję też we wsi (nowej wsi) ale mój fachowiec takich cudów nie potrafi mój pomysł na kabinę też jest bezbrodzikowy napisz jeszcze jakiej kabiny do tego użyleś na zdjęciu wygląda ok

pozdawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobi

 

dzięki za drzwi (są super ale my jednak się zdecydujemy na bez przeszkleń) - nie doczekałam się wtedy bo glupie forum przestalo mi wysylac powiadomienia o tym wątku :evil: dopiero teraz Cie znalazłam.

 

mam pytanko znowu o to samo. jak tam Wasze rynny? czy uproszę Cię o zdjęcie jak wygląda teraz patyna? cały czas się zastanwiam czy na pewno tytancynk bo nikt mi nie jest w stanie pokazać jak to wygląda z upływem czasu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy już odpowiadałem na to pytanie :evil: ale odpowiem jeszcze raz - czego sie nie robi dla forumowiczów :wink: :

 

Bardzo ładnie urządzone. Gratuluję!

I mam jedno pytanie: widziałam na zdjęciach w hollu i w kuchni światło w suficie przesłonięte mleczną szybą. Proszę o informację jak wygląda zrobienie tego od strony technicznej. Dookoła szyby widzę chyba profil aluminiowy. Co to za profil? Czy to gotowe lampy wbudowane w sufit czy robione indywidualnie? Czy pod szybą ukryte są świetlówki?

Proszę o wyjaśnienie.

 

Są to wneki zrobione na obniżonym suficie GK. Katowniki aluminiowe w kolorze sufitu przykrecone są na skaraju wnęki. Na nie połozona jest płyta z pleksi. Lampy to świetlowki Philips liniowe.

 

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Proszę jeszcze o informację co to za kontowniki? Jaki one muszą mieć kształt albo gdzie można je kupić? Skoro ta pleksi leży na tych kontownikach to chyba nie ma problemu z wymianą (w razie czego) świetlówki?

 

Kątowniki mają wymiar 20mmx15mmx..dł. Takie kątowniki mozna nabyc w każdej hurtowni stali lub np. w Leroy Merlin ale sa duzo droższe. Pleksi mozna zdemontowac unosząc jedną stronę do góry i wysunąc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, i przepraszam :-? , czytałam Twój wątek i niestety musiałam to przeoczyć. Bardzo dziękuję za odpowiedź :D .

 

 

Dzięki za cierpliwość , znam ten ból, jeśli kolejny raz odp. na to samo pytanie - też tak miałam w naszym wątku. Ech…. a sama zrobiłam to samo u Ciebie :oops:

 

pozdrawiam,

KasiaR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam napisać że o tym już było ale nie pamiętałam czy pisałeś jak się wymienia żarówki :lol:

 

A swoją drogą często wymieniacie? Bo u nas te żarówki liniowe są jako podświetlenie szafek kuchennych (bardzo je lubie bo dają takie przyjemne ciepłe światło) i niestety non-stop się palą. Wydaje mi się że to wina opraw bo czasem nie stykają i trzeba dociskać żarówki do oprawy (co w waszym przypadku na pewno nie ma miejsca bo już dawno byście je wyrzucili)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...