Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Hani i Roberta - projekt indywidualny


Recommended Posts

bobi78,

 

W łażience masz chyba prysznic bez brodzika. Podobno to jest trudne do wykonania i trzeba uwzględniać na b.wczesnym etapie. Jak to wyglądało u Ciebie. No i jak się nosi?

 

Pozdrowienia!!!

 

Kampinosik

 

Dzieki,

Z moich doświadczeń to posadzkę nalezy wylać troche wyżej lub z płytki nalezy zrobić trochę wyżej aby można później w samej kabinie zrobic odpowiedni spad. Należy tez pamiętać o miejscu na specjalny syfon. My też mamy pod płytkami w kabinie dodatkowo ogrzewanie podłogowe. Bardzo ważna jest także izolacja - folia w płynie. Użytkuje sie rewelacyjnie!!! Zależało nam żeby nie było żadnych progów, jest Ok ciepło w nóżki :wink: Pozdro

 

 

 

Jak bylo u Was?? Tez planuje prysznic bez brodzika, ale wylewki juz sa na rownym poziomie, orientujesz sie jak to zrobic z plytek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam,

"mądry Polak po szkodzie" - u nas tez bylo "na równo" :) więc młotek + przecinak i heja. Całe szczęscie że było co skuwać, tym bardziej że w brodziku mamy ogrzewanie podłogowe.

Brodzik został podzielony na dwa "trójkąty" ze spadem do narożnika - bez żadnych progów przy wejsciu do brodzika (woda nie wypływa :) )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

bobi piękny dom, nie mogę się napatrzeć :oops:

A salon po prostu cudny niby prosty ale taki cieplutki :)

Mam tyle pytań ze nie wiem od czego zacząć.

Na początek może, jaki masz wymiar łazienki? Bo widzę ze zmieściła Ci sie wanna i prysznic a ja mam problem bo nie wiem czy nie zrezygnować z prysznica bo nasza łazienka ma 2.3x2.43.

Jaki duży jest salon?

A najfajniej by było gdybyś wkleił rzuty domu, było by super.

 

Aha, ile daliście za szare okna i bramę garażową bo strasznie mi się podobają szare okna, i gdzie kupowaliście je że tak się zgrały odcieniem z bramą?

 

Przepraszam za tyle pytań ale Wasz dom po prostu mi się strasznie podoba, żadko który jest tak fajnie urządzony :wink:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszytkim za miłe słowa,

 

1kinia1, elo, gres jak na razie po 11 miesiacach uzytkowania sprawuje sie bez zastrzeżeń, jedyny minus to ze jest jasny i wszystkie plamy widac :)

 

Agata i Łukasz, łazienka ma wymiar 3,60x2.4. Salon 42 m2, stolarka aluminiowa dwukolor, brama malowana tym samym kolorem co stolarka,

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
nie było tak źle to tylko powierzchnia 1,0mx1,2m, a skulismy chyba od 2cm do max. 4cm. Pozdro

piękny domek,a ja mam takie pytanko jakiego koloru jest cegła na kominach POZDROWIONKA

 

DZIEKI, cegła jest grafitowa: http://www.wienerberger.pl/servlet/Satellite?pagename=Wienerberger/SR_Product/ProductStandard05&cid=1083571246095&sl=wb_pl_home_pl&lpi=1077526673895

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobi78 piękny domek, gratuluję...

 

Napisz prosze, jak zamontowane masz te firaneczki w wąskich długich oknach. Czy mogłabys wkleić zdjęcie od wewnatrz, bardzo ładnie to wyglada...

 

a ja wlasnie szukam inspiracji na swoje okno wykuszowe i to Twoje rozwiazanie bardzo ładnie sie prezentuje...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...