Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla mnie jest sliczny - taki stonowany, nieprzesadzony - no i zmieniona kolorystyka zdjecia bardzo duzo dała :) - ta sciane jeszcze bym czyms ozywila - te literki beda pasowaly idealnie - tylko ja bym dala jakies wieksze nie takie malutkie - ale to czywiscie tylko moje zdanie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literki będą duże, bo około 20 cm- będzie to imię dzidzi. Będą wisiały na kolorowych tasiemkach. Aczkolwiek kolory nadal będą pastelowe. Dojdzie jeszcze fioletowa jasna pościel to się ożywi wszystko jeszcze trochę. Po drugiej stronie są wahadłowe drzwi do garderoby w kolorze ściany i szafa ( coś mi net się rwie i nie mogę wkleić zdjęć :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezapominajka, co to za łóżeczko?

My też w grudniu spodziewamy się nowego domownika i zaczynamy powoli myśleć nad kupnem wyposażenia.. ale tak bez doświadczenia to wszystko nie takie proste :)

 

A i jeszcze jedno pytanie do wszystkich Mam - powiedzcie proszę na jak długo starcza takie standardowe łóżeczko 120x60? Czy może jednak warto kupić większe 140x70? Polecacie jakieś dobre i w miarę niedrogie firmy produkujące meble?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monah tez sobie pomyślałam o monitorach i to bez 'mrugnięcia okiem' :) - u mnie 'pierwszy pokój' ma grafitowe meble i czarną podłogę a ściany w szare pasy

 

Marfa jak masz więcej miejsca to możesz kupic większe. Moja Kruszka spała w tym mniejszym do 3 urodzin, choc musze przyznać że pod koniec było juz ciężko. Myśle że optymalny czas na zmiane łóżeczka to 2,5 roku - przynajmniej tak było w naszym przypadku. Ale to nie tylko dlatego że jest małe, ale też dziecko mentalnie wyrasta z takiego niemowlęcego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zdjęcia sporo zmieniają ale nie zmienia to faktu że to zdecydowanie pokój dla rodzica niż dziecka. Pastelowe kolory nie są dla maluszka widoczne, dziecko reaguje na żywe i kontrastowe barwy. Ale wiem jak ciężko się do tego przekonać ... burzy to nasza wewnętrzną estetykę.

 

Co do fotela jest piękny ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić siedzenie w nocy z maluszkiem na rękach przy twardym oparciu przez pół nocy jak jest jakaś awaria i maluch potrzebuje czułości mamy.

Edytowane przez tofee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Obserwuję ten temat od jakiegoś czasu, a ponieważ oczekujemy lada moment na naszego szkraba, więc wkleję zdjęcia pokoiku, który mu przygotowaliśmy. Brakuje w nim jeszcze lampki na komodzie, literek nad łóżeczkiem i kilku innych bibelotów...

 

http://images50.fotosik.pl/335/acbc6128adae9aaamed.jpg

 

Cudnie serio, sama bym chciała dla swojego dziecka podobny. Martwi mnie tylko jedno. Nie ma łóżka dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżko dla mnie też będzie :D To znaczy docelowo nie dla mnie ale jakby co będę mogła tam spać.Takie rozsuwane, bo łóżeczko jest 120x60cm więc pewnie starczy tak na około 2- 2,5 roku, a potem pewnie przez chwilę w tym rozsuwanym ( które poszerza się docelowo do 200cm)- przez chwilę bo zobaczymy jak długo pokój wytrzyma w dobrym stanie i bedzie się nadal podobał. A początkowo to szkrab będzie spał w sypialni z nami w drewnianej kołysce .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...