Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

nitubago- jesli moge Cię prosic wklej więcej zdjęć pokoju swojego 7 latka!

Mi bardzo się podoba i jak dla mnie nie jest za powazny.

Sama wczesniej swojemu (teraz już 8 latkowi) kupilm meble,ale teraz te co on ma chce przenieść do pokoju mlodszego 3-latka ,a jemu staram sie coś wymyslić już takiego,żeby nie wyrosl za szybko.Coś takigo jak u Ciebie.

Bardzo podoba mi sie wasze biurko,ale chyba bylo robione na zamówienie? A lózko jakie ma Twoj "mężczyzna"?

Bardzo bede ci wdzieczna jesli zdolasz jeszcze cos nam pokazac :)

P.S a jak zamontowaliście fotel wiszący? i to jest ikea?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy ktos wie moze gdzie dostane taka pasiasta tapete - chodzi mi o takie zestawienie kolorow jak na zdjęciach pokazanych przez Polę.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

 

i jeszcze

http://www.woonidee.nu/voorbeelden/images/19_126.jpg

http://www.woonidee.nu/voorbeelden/images/19_117.jpg

http://www.woonidee.nu/voorbeelden/images/19_115.jpg

Dokładnie taka tapeta i inne odcienie pasków widziałam w tym tygodniu w Leroy Merlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasie naprawdę przytulny pokoik córci, pewnie prze szczęśliwa :D Spóźniony trochę komentarz, zatrzymałam się dzisiaj dzięki Jaksie na trochę dłużej u Beti.

 

Dzięki:) ona jest jeszcze mała i jej to chyba wszystko jedno;)

 

widziałam Twój wpis u Beti:hug:

Edytowane przez pasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaksie a kto wkleił linka na wątku z kuchniami ?? :)

 

Pasie przecież Zuzanka to duża dziewczynka :D prawie jak mój Kawaler :D

 

 

nooooo 3 latka w maju kończy:) właśnie przed chwilą się ze Starszakiem ( 11 lat )skończyli kłócić na temat kto tu jest duży, Zu uparcie twierdzi, że ona, doszło prawie do rękoczynów i to z jej strony;)

takiemu maluchowi to łatwo wmówić, że coś jest ładne, i jakiego pokoju byśmy jej nie zrobili to by się jej spodobał, znacznie gorzej jest już z 4-5 latkami :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce może kogoś zainspiruje ;) nasza lampka na biurko - oczywiście wg wspólnego pomysłu a mojej potem bolączki w wykonaniu ;)

 

do pokoju 5latka

037.JPG

 

koszt zrobienia tej lampy jest uzależniony od ceny żarówki ;) ale oscyluje w okolicach 60 zł :D to z tyłu na kablu to mechanizm zdalengo sterowania dźwigiem który chciałam uciąć, ale się to spotkało z potężnym sprzeciwem młodzieży - więc wisi :D

 

Lampa ma kąt padania światła 50 stopni w dół i siedząc przy blacie nie razi w oczy wbrew temu co może wynikać ze zdjęcia :)

Edytowane przez nitubaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...