Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

Aricia Ty jedna zauważyłaś to nawiązanie do układu kropek ze ściany na szafie :) Ale inni odbierają to jako bałagan, misz- masz:)

Ja już sama nie wiem co myśleć i na co się zdecydować. Mnie bliżej do 3 propozycji ze względu na oryginalność i praktyczność-dziecko również otworzy szafę. Wiem tylko, że gałki kropkowane odradzacie. Tak?

Piszcie swoje propozycje, odczucia , wszystkie dla mnie cenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mycha to jest szafa PAX z IKEI

 

Ale pewnie ta droższa wersja? nie za 400zł? Fajna ta szafa, tak niby prosta a ładnie się prezentuje, tylko jaką tedy komodę dobrać do te szafy.

Sylwia tak gdzie można kupić ;)

 

Ja szukam szafy i komody niedrogiej, w sobotę jedziemy do ikea i tak sobie myślę, która szafa w miarę oki jest.

 

Zastanawiam się nad tą szafą:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50218030/

 

komoda z tej samej serii.

Edytowane przez mycha.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie ta droższa wersja? nie za 400zł? Fajna ta szafa, tak niby prosta a ładnie się prezentuje, tylko jaką tedy komodę dobrać do te szafy.

Sylwia tak gdzie można kupić ;)

 

Ja szukam szafy i komody niedrogiej, w sobotę jedziemy do ikea i tak sobie myślę, która szafa w miarę oki jest.

 

Zastanawiam się nad tą szafą:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50218030/

 

komoda z tej samej serii.

 

na przykład tutaj http://www.amko.com.pl/sketch-pooh-sauthon-cat-1197-id-5417.aspx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - ja też mam prośbę. Czy możecie doradzić jak się zabrać za malowanie komody? Chciałabym do dziecięcego pokoju kupić ikeowską komodę Hemnes, zależy mi żeby była biała, ale biała jest niestety z płyty, drewnianej natomiast nie ma w bieli, za to jest malowana lakierem akrylowym. Czy da się ją jakoś nieskomplikowanie przemalować? A jeśli tak to jak się do tego zabrać? Ten lakier to trzeba jakoś zmyć? Wiele z Was się zna na tym bo już wielokrotnie czytałam, że coś przemalowujecie - pomóżcie proszę laikowi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blueze moim skromnym zdaniem wystarczyyby 2 galki ale Twoj pomysl bardzo mi sie podoba:yes::)Jesli kulek ma byc wiecej to ja bym sie zastanawiala nad wersja 1 lub 3. Bardzo ciekawie sie zapowiada pokoik. Zdradzisz co do za galki i skad no i oczywiscie co oprocz szafy bedzie w pokoju?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - ja też mam prośbę. Czy możecie doradzić jak się zabrać za malowanie komody? Chciałabym do dziecięcego pokoju kupić ikeowską komodę Hemnes, zależy mi żeby była biała, ale biała jest niestety z płyty, drewnianej natomiast nie ma w bieli, za to jest malowana lakierem akrylowym. Czy da się ją jakoś nieskomplikowanie przemalować? A jeśli tak to jak się do tego zabrać? Ten lakier to trzeba jakoś zmyć? Wiele z Was się zna na tym bo już wielokrotnie czytałam, że coś przemalowujecie - pomóżcie proszę laikowi :)

 

ja mam w bawialni przemalowana komode Hemnesa na bialo. Kupilam wiele lat temu drewniana ale jakos kolorystycznie mi nie lezala a ze z drewna i jakosciowo niezla to dostala biale wdzianko i nowe galki. Malowalam zwykla biala farba akrylowa duluxa.bardzo mi sie spieszylo wiec nawet nie matowilam komody. zdjecia u mnie w galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta - ja Twój dom znam wzdłuż i wszerz, a kuchnię mam w inspiracjach :) Muszę Cię przepytać na okoliczność szarej farby w kuchni, ale to u Ciebie jeśli pozwolisz - żeby tu nie zaśmiecać :)

 

A wracając do hemnesa - widziałam u Ciebie w bawialni, ale byłam przekonana, że masz gotowca białego. I Ty tę komodę tak bez niczego po prostu farbą pomalowałaś? A odtłuszczałaś czymś wcześniej?

Edytowane przez Sylwia_LBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta - ja Twój dom znam wzdłuż i wszerz, a kuchnię mam w inspiracjach :) Muszę Cię przepytać na okoliczność szarej farby w kuchni, ale to u Ciebie jeśli pozwolisz - żeby tu nie zaśmiecać :)

 

A wracając do hemnesa - widziałam u Ciebie w bawialni, ale byłam przekonana, że masz gotowca białego. I Ty tę komodę tak bez niczego po prostu farbą pomalowałaś? A odtłuszczałaś czymś wcześniej?

umylam plynem do naczyn:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - ja też mam prośbę. Czy możecie doradzić jak się zabrać za malowanie komody? Chciałabym do dziecięcego pokoju kupić ikeowską komodę Hemnes, zależy mi żeby była biała, ale biała jest niestety z płyty, drewnianej natomiast nie ma w bieli, za to jest malowana lakierem akrylowym. Czy da się ją jakoś nieskomplikowanie przemalować? A jeśli tak to jak się do tego zabrać? Ten lakier to trzeba jakoś zmyć? Wiele z Was się zna na tym bo już wielokrotnie czytałam, że coś przemalowujecie - pomóżcie proszę laikowi :)

 

ja bym jednak zmatowiła papierem przed malowaniem- nie musi być dokładnie, ale farba będzie lepiej trzymała. A po matowieniu możesz umyć płynem ;) Duluxowwą akrylową białą aksamitną polecam- jest matowa, fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jednak zmatowiła papierem przed malowaniem- nie musi być dokładnie, ale farba będzie lepiej trzymała. A po matowieniu możesz umyć płynem ;) Duluxowwą akrylową białą aksamitną polecam- jest matowa, fajna

 

Aneta - dzięki szalona kobieto! :D

 

Kamilcia - a jakiej ziarnistości ten papier powinien być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...