Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

Mycha jeżeli chodzi o szafę to cena Paxów zależy od frontów jakie sobie wybierzesz. Ten pierwszy BALLSTAD jak zobaczysz na żywo jest gorszy jakościowo. My wybraliśmy front TANEM biały: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S79894596/#/S79904680, komodę też kupiłam w IKEI dokładnie taką: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40159837/ .Zastanawiałam się na początku nad Hemnes z przewijakiem: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10153790/, ale stylem trochę odbiegał od reszty naszego mieszkania i zrezygnowaliśmy.

 

Dziewczyny doszły jeszcze 2 propozycje rozmieszczenia gałek, to te dwie pierwsze ułożenia, pozostałe to te stare. Głosujcie ostatecznie z tego nowego zdjęcia (6 propozycji) . Liczę na Wasze głosy:)

http://img803.imageshack.us/img803/8348/galki12.jpg' alt='galki12.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

Tej pierwszej propozycji nie biorę pod uwagę. Tutaj gałki obtoczone są gumą, pomiędzy którą można umieszczać pluszowe/szmaciane zabawki.

Edytowane przez bluezee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Blue, ja się dopiero tak dobrze zastanowiłam nad Twoją szafa wczoraj. Ona ma przecież dwoje drzwi... Więc po co tyle uchwytów?

Co do pościeli, ja też teraz szykuję pościel dla noworodka - dziewczynki. Niezbyt podobają mi się oferowane na polskim rynku wzory, dlatego kupiłam tkaniny w Stanach i z tego chcę szyć pościel. Kolory szaro-czerwone i odrobinę różu.

Dość ładna jest ta pościel szara w kropki i sówki też fajne.

Dość ładna jest jeszcze TA pościel, ale tam przewija się pomarańczowy akcent.

Pamiętaj też o różnych rozmiarach poszewek! Jeśli szukasz konkretnej pościeli (wzoru), najpierw kup poszwę, a potem dobierz kołderkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te poduszki dla dzieci są płaskie jak naleśnik. Jak dziecko ma katar, to i tak musi mieć coś pod głową bez względu na wiek.

Nasz Staś śpi pod lekkim kocem. Kołderki nie chce. W nocy odkrywa się po 10 razy, czasem śpi na kocu, więc pod ręką mamy i tak ze 2-3 sztuki.

Ale nie wyobrażam sobie włożyć go do śpiworka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że to trochę paranoiczne? Ja sama jeszcze nie wgłębiałam się w temat spania, ale coś mi się oczywiście o uszy obiło (i to nie raz) i tak na dobrą sprawę okazuje się, że nic dla dziecka nie jest wskazane ani dobre, a wszystkim możemy zrobić krzywdę.

Potem taka biedna mama zakupuje: kołderkę, małą podusię, kocyk, rożek, śpiworek i wypróbowuje wszystkiego po kolei.

Może to daleko idąca teoria, ale interes się kręci i pewnie o to w tym wszystkim tak naprawdę chodzi, a wcale nie o zdrowie naszych dzieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ane3ka1 ta większa ilość uchwytów jest po to aby szafę mogło otworzyć zarówno dziecko jak i dorosły, no i jak dla nas ciekawie nawiązuje do wzoru tapety.

Ja też nie spodziewałam się, że na rynku są takie kiepskie wzory pościeli dla niemowląt, ale na etsach nie będę zamawiać materiałów i szyć bo dla mnie to już za dużo zachodu. Raz, że samo zamówienie, potem szycie. Także odpada.

Bardzo ciężko jest mi zdecydować się na konkretną propozycję rozmieszczenia tych gałek, ale chyba pójdę w bardziej poukładaną wersję typu: 3, 4,5. No i jeszcze zostaje komoda w której też trzeba wymienić gałki.

A Wy głosujcie proszę.

 

IlonaAgata, agatah no to fajnie, że pomysł się przyda.:) A tak wogóle to chciałabym szczególnie Tobie Ilonko, bo czytałam, że szukasz gałek polecić sklep internetowy coś ala Pakamera, ale tam mają w sprzedaży właśnie gotowe gałki do mebli lub robią na zamówienie pod konkretny wzór: http://pl.dawanda.com/search?as=0&page=1&q=ga%C5%82ki+do+mebli

Ja właśnie tam zamawiam swoje gładkie, ceramiczne gałki:)

Edytowane przez bluezee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to daleko idąca teoria, ale interes się kręci i pewnie o to w tym wszystkim tak naprawdę chodzi, a wcale nie o zdrowie naszych dzieci ;)

 

Ilonko Ja sie w 100% z tym zgadzam ktoś ta machine rozkręca a interes sie kręci to Matka powinna wiedziec obserwując Dzieciątko bo najwięceja czasu z nim spędza co jest dla niego dobre a co nie !!! A nie słuchac tych wszystkich "dobrych rad" ktorymi nas zewsząd zasypuja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...