Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

:)

 

Okienka pojawily się bardzo późno - byly kompromisem miedzy bryłą domu a funkcjonalnością. Nie chcielismy zostawić dzieci tylko z oknami polaciowymi a z zew wieksze okna wygladały beznadziejnie, na prawdę beznadziejnie... :(

 

Dom juz stał więc po kilkudziesięciu wersjach wybralismy te małe pionowe - mają dać możliwość zerknięcia kto stoi przy furtce itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aneta kupiłam u nich jeszcze łóżko.mMożna powiedzieć ,że generalnie jestem zadowolona .Przed zakupem byłam w firmie i na pewne rzeczy ich uczuliłam ,to się postarali. Owszem ,nie jest to szczyt moich marzeń ,jakby się mocno przyglądać ,to malowanie pozostawia wiele do życzenia ,szuflady w komodzie dość głośno chodzą .Ale cena nie była zbyt wygórowana ,to je wzięłam.Wcześniej inna firma wyceniała mi tego typu meble ,to zapłaciłabym o wiele więcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam u nich sporo mebli ...w ciemno:bash:, opieralam sie na opini forumowiczow i zdjeciach w necie no i sie przejechalam...cena wcale nie niska, meble wcale nie w 100% wykonane z drewna, jest sporo sklejki no i tak jak Piszesz malowanie wcale nie idealne a prowadnice i zawiasy wedlug mnie w tych pieniadzach powinny byc o niebo lepsze...:(Zarzucilam im rowniez, ze produkty nie wygladaja tak jak na ich stronie w necie, na co uslyszalam odpowiedz, ze oni maja duzo zdjec niemieckiego producenta a ich meble sa stylizowane...:jawdrop:szkoda, ze nie informuja o tym klienta przed zakupem...no ale sama jestem sobie winna bo im slepo zaufalam bez obejrzenia mebli w realu - juz nigdy nic tak nie kupie:yes:

Teraz szukam mebli do pokoju nastepnego dziecka i pewnie zrobie zakupy w Ikea - cena ok a i jakosc nienajgorsza - bynajmniej nie bedzie kolejnego rozczarowania:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko ,ja mam te meble całkowicie z drewna .Z mdf jest tylko tył regału(boazeryjka), i tyły szuflad,a rzeczywiście katalog mają ,ale okazuje się ,że te meble sa do nabycia w Niemczech ,ale można kupić przez internet.Żeby nie było niedomówień ,to ja pokusiłam się o odwiedzenie firmy ,obejrzałam sobie te mebelki i powiedziałam co mi sie w nich nie podoba , uczuliłam ,że meble mają być dopieszczone ,bo w przeciwnym razie pojadą sobie z nimi z powrotem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty to dobrze, ze ich ustawilas, to i niespodzianek mniej.:yes::)ja w kazdym razie juz nic u nich nie kupie:(

Zuzanka pudelka faktycznie fajne, maja tylko jedna wade - sa dosc nietrwale bo wykonane z tektury, my mamy kilka takich i moj 3 latek dosc szybko sie z nimi rozprawia - nie wygladaja juz tak fajnie jak na poczatku:(. Mamy tez kilka filcowych i plastikowych. Jesli chodzi o utrzymanie formy i wygladu pierwotnego plastikowe sa bezkonkurencyjne choc mnie najmniej sie podobaja...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...