Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny pomóżcie, szukam białych mebelków do pokoju córci- 5 latki, tommebel raczej odpada ze wzgledu na cene, biorę pod uwage magnolię z VOXU ale nie wiem jak z jakoscia bo cena tez nie mała, podpowiedzcie cos.

 

VOX robi bardzo trwałe mebelki, w pokojach moich synów są od roku i jak na razie nic się nie dzieje, oprócz foteli do biurka,

zmuszona jestem oddać je do reklamacji, odkleiła się listwa i pruje się siedzisko :(

Ale ogólnie mogę polecić tą firmę, łóżka są fajne,wygodne materace, mebelki ( szafki, biurka itd. też bez zarzutu)

Też podobają mi się białe mebelki, chyba są teraz na topie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaksie

tak jest od dłuższego czasu, katastrofa z meblami dla młodych chłopaków, muszą być trwałe, to na pewno VOX

poza tym gdzie indziej wzornictwo koszmarne. Tak jest nie tylko z meblami... szukałam zwykłej pościeli, bo przecież nie kupię w kwiatki,lub z postaciami z bajek, też nic nie ma... szkoda gadać, ignorują totalnie młodych ludzi, dla mniejszych jest jeszcze wybór, ale dla nastolatków ZERO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się przywitać:)

Cichutko śledziłam wątek czekając na moment kiedy będę mogła wkroczyć do akcji - pokój dziecka ! ;)

Przeglądnęłam cały ten cudownie tematyczny wątek ale nie znalazłam za dużo o dywanach do pokoju dziecięcego..

Będziemy zwalniać naszą sypialnię dla 1,5 rocznej córki i w głowie mi się kotłuje jak on będzie wyglądał:)

 

Myślę raczej o prostym , jasnym dywanie około 1,6x2,30m (jasny dlatego, ponieważ chyba jak nikt w Muratorze mieszkamy w przemienionej na możliwości mieszkalne, wysokiej przestrzennej piwnicy :D i akurat w sypialni od strony zachodniej mamy dwa nieduże okna na świat, przez co do 15-stej jest dość szarawo). Myślę o białych ścianach a na jednej z nich malowane przeze mnie drzewo (podobne do tych wklejanych tu wcześniej naklejek dekoracyjnych), białych meblach i dodatkach w szarościach i fiołkach.

 

Jeśli natrafiłyście na jakiś fajny, pomóżcie;)

 

Myślałam o tym

 

http://www.ostacarpets.pl/data/foto.php?f=445543789%2F32.185.127.200.0300_resize.jpg&w=225 + ewentualne 2 fioletowe dywaniki z ikea z koła 70 cm

Problem w tym, że ten dywan jest z polipropylenu, do kupienia w necie, ani to wełniany ani akrylowy i nie wiem czy będzie on miękki i trwały...

 

Beauty - śliczny pokój dla córki,jak byłam nastolatką to o takim mogłam pomarzyć!! a biurko (chyba z IKEA) bardzo glamour :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka...

 

wiem, że bywają tutaj wielce oświecone osoby w tematycemebelków dziecięcych... więc zadam pytanie... szukam do pokoju mojego Chłopaka ..... czegoś ;) i to coś ma służyc do bujania się,,,, nie wiem hamak, fotel na sznurze, materac w pokrowcu ze sznurami... gdzieś gdzie w leciutkim bujaniu dziecko może usiąć i poczytać, pokręcić się... odpłynąc i odpocząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka...

 

wiem, że bywają tutaj wielce oświecone osoby w tematycemebelków dziecięcych... więc zadam pytanie... szukam do pokoju mojego Chłopaka ..... czegoś ;) i to coś ma służyc do bujania się,,,, nie wiem hamak, fotel na sznurze, materac w pokrowcu ze sznurami... gdzieś gdzie w leciutkim bujaniu dziecko może usiąć i poczytać, pokręcić się... odpłynąc i odpocząć :)

 

nie wiem ile Twój synek ma lat ale dla młodszych dzieci można wybrać coś tu:http://hbsklep.pl/Hustawki-k46-0-3-default.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...