Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W maju urodzi nam się Lenka:) Szukam już łóżeczka dla niej (lub też dla niego-przecież pomyłki się zdarzają). Co sądzicie o czymś takim:

http://babydeco.eu/pl/p/Paso-Doble-lozeczko-z-szuflada-i-komoda-60x120/213

 

Czy jest to w ogóle praktyczne? Jak długo bobas w tym pośpi? Lepiej łóżeczko wstawić do sypialni czy do dużego pokoju? Mamy dwupokojowe mieszkanie z dużą kuchnią z kącikiem TV i na razie nie planujemy robić pokoiku dziecięcego.

Liczę na Wasze doświadczenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilla, ja w ogóle stronię od takich rozwiązań...u mnie było tak: najpierw chciałam jakieś fajne turystyczne łóżeczko, lekkie, mobilne, z podwyższanym poziomem i z dodatkowym materacem. też mieszkaliśmy w dwóch pokojach. pod koniec ciąży, jak już kupowaliśmy wszystko, stwierdziłam, że lepiej drewniane...wydało mi się bardziej ekologiczne, przewiewne idt..później jak Młody zaczął być bardziej mobilny ( czyli po jakiś 5-6 miesiącach), i nawalał głową o szczebelki tego ekologicznego łóżeczka, kupiliśmy turystyczne, przełożyliśmy materac i było super!!! służyło też za kojec, chodź rzadko. dzięki odpinaniu w nogach łóżeczka, właził i wyłazi z niego, kiedy chciał. zauważyłam, że była to dla Niego świetna zabawa :). Jak miał 2 i pół roku kupiliśmy Mu już "dorosłe";)łóżeczko w ikea. a jak popełnię drugiego Stworka, to już teraz na pewno kupię dwupoziomowe turystyczne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas podłoga też sztywna, siatka jasna, a mały za bardzo napatrzeć się przez nią szans nie miał i nie ma, bo tylko się obudzi to alert podejmuje w celu uwolnienia go z niewoli, więc bez przesady.

Chyba więcej szkody z poobijanej głowy i powciskanych nóżek w szczebelki, które trzeba np w środku nocy ratować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...