Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My mamy turystyczne, jest super, ale służy nam jako turystyczne! I tak zawsze zabieramy dodatkowo taki zwykły piankowy dość twardy materacyk, żeby rozłożyć w łóżeczku, bo ta usztywniana mata mnie nie przekonuje. Nie wyobrażam sobie, zeby moje dziecko mogło tylko na niej spać non stop.

 

Dlatego w domu mamy drewniane łóżeczko z solidną "podłogą" i dobrym twardym materacykiem. Obecnie zdjęliśmy frontowy bok i zainstalowaliśmy tylko taki krótki ikeowski przy głowie, żeby Jankowi było trudniej wypaść ;) Nasz niespełna dwulatek jest zachwycony takim "dorosłym" rozwiązaniem i jeszcze nigdy nie spadł. Zresztą wczesniej też nie było problemu z obijaniem główki czy zaklinowaną nóżką.

Ale co kto lubi...

Edytowane przez olgusieniunieczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, kobitki, macie może jakieś inspiracje z pokoikami, zabawkami, przyżądami dla dzieci aktywnych ruchowo ;) ?

chodzi mi o takie mini sale gimnastyczne i tp. ale bezpieczne !!! jakieś tory przeszkód, no sama nie wiem...i dla tego zwracam się do Was :D

 

Widziałam ostatnio nową książkę Zawitkowskiego i z tego co pamiętam to ona właśnie cała jest o tym jak taki pokoik stworzyć. Kilkanaście bardzo prostych, efektownych i jak to u rehabilitanta "zdrowych" pomysłów. Może będą dla Ciebie inspirujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja córka zażyczyła sobie delikatne, pastelowe róże i w tym klimacie jest jej sypialnia ....

 

 

http://farm8.staticflickr.com/7033/6513069461_88fc6aa412_b.jpg

 

 

http://farm4.static.flickr.com/3098/3708471832_d511c53ca5_z.jpg

Edytowane przez piu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ta dziura byłaby zrobiona na zasadzie szuflady i miała swoje dno ponad podłogą, to w tej przestrzeni nie powinno się jakoś strasznie kurzyć. tylko szparę między połogą a meblem też należałoby zkryć cokolikiem, podobnie jak przy kuchennej zabudowie. kółka mogłyby być zamontowane pod "frontem" łóżka.

....tak to sobie przynajmniej wydedukowałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aricia, widzę, że dogadałabyś się z moim młodym. Ściany zażyczył sobie szare - pomalowaliśmy, zasłony prawie czarne - kupione, dywan grafitowy - również, dobrze że łaskawie zgodził się na jasne meble. Jedyne kolorowe dodatki to góra pluszaków wszelkiej maści, które przed wizytą kolegów upycha pośpiesznie w szafach.

Milutek, nigdy nie lubiłam połączenia żółtego z zielonym, to połączenie w/g mnie sprawdza się tylko na majowej łące. Pokoje dzieci powinny być kolorowe, ale z umiarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...