Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

lois, mnie pokoik Twojej Córeczki tez bardzo sie podoba. Bylby moja inspiracja, gdyby nie to, ze mam Synka :) Mysle nad kolorystyka w jego pokoju (obecnie skonczyl roczek ), ale nie mam jeszcze niestety koncepcji :( Edytowane przez hazeleyes1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

lois, mnie pokoik Twojej Córeczki tez bardzo sie podoba. Bylby moja inspiracja, gdyby nie to, ze mam Synka :) Mysle nad kolorystyka w jego pokoju (obecnie skonczyl roczek ), ale nie mam jeszcze niestety koncepcji :(

podmienić róż na granat i trochę bardziej "męskie" mebelki :D albo sprawić sobie córkę hehe

a tak serio mówiąc - lois zrobiła bardzo kolorowy pokoik nie przedabrzając. różowo, lekko, świeżo - ale bez kiczu. wzór godny naśladowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duś,a wiesz ze to nie jest glupi pomysl z tym granatem...do tego np ikeowska zielen...zobaczymy.Tylko tego granatu nie za wiele, zeby sie ponuro nie zrobilo. Co do coreczki...hmmm...na razie jestem na etapie, ze Synek bedzie jedynakiem, ale podobno kazdy przez to przechodzil po pierwszej dzidzi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co osobiście to poszłam do sklepu Tikkurilli w Łodzi i wzięłam masę próbników i to one tak naprawdę po dokładaniu przekładaniu zdecydowały, dokładałam pastelowe kolory a potem coraz to bardziej wyraziste i kolory są jak widzicie. Tak na marginesie z doswiadczenia a właściwie - przepłacania za farby wiem że niestety opłaca się kupować w dużych sklepach-kupiłam w małym sklepie a potem sie okazało że niestety sporo się przepłaca. Jesteście w stanie sporo zaoszczędzić jeśli potrzebujecie więcej niż litr farby. Ale to tak w ramach oszczędności - zostanie wam na lampę czy dywan :)

A do syna może pomyśl o turkusie zamiast np granatu, turkusy/zielenie/szarość/żółty i już coś pobudzającego masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turkusy i zielenie+ biel i szarości idealne zestawienie dla małego chłopca. Też długo zastanawiałam się nad kolorystyką dla mojego dwu latka i właśnie wybrałam taką, choć bardzo korcą mnie jeszcze do tego dwie ścianki w mocnym turkusie plus tapetka w wyżej wymienionych kolorach:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granat jest również ok tylko byle nie za ciemny - bo weź pod uwagę że Polsce jest dużo dni pochmurnych i co w słońcu jest piękne (mówie o kolorach ) w zimie już nie do końca. Z ikeą też łatwo przesadzić - tam niby wszystko do siebie pasuje ale lepiej chyba wybrać parę rzeczy i potem urozmaicić troszkę. Ja troszkę kierowałam się dostępnością kolorów dla dzieci w innych sklepach. Żeby się nie ograniczyć niepotrzebnie i móc wybierać też gdzie indziej - choć fakt i tak sporo tych rzeczy z ikei jest i u mnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja pokażę pokoik mojego syna, ma 4 latka. Cały czas poszukuję ładnych karniszy i firanek, czekam na propozycje od was, ale odpadają wszelkie postaci z bajek, coś neutralnego, brakuje jeszcze trochę dodatków ale jakoś nie mam pomysłu, pozdrawiam a proszę nie patrzeć co jest za oknem, zdjęcie okien trochę ciemne ale chciałam je pokazać abyście coś podpowiedzieli w sprawie firan.

http://images45.fotosik.pl/632/73e4cd876eb23b69med.jpg'[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

http://images45.fotosik.pl/632/73e4cd876eb23b69med.jpg' alt='73e4cd876eb23b69med.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, a moge zapytac gdzie kupilas te lampy? swietne sa. W ogole pokoik bardzo ladny. Jak ja sie ciesze, ze nie musze sie zastanawiac rozowy czy...rozowy :D ( przynajmniej na razie :-) )

MarJel, czy Ty sie juz chwalilas pokoikiem Synka? Przegapilam? Bo jesli podoba nam sie to samo zestawienie kolorow chetnie lookne:-) Ja sie na razie moge wykazac w watku o wykonczeniowce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,

MarJel, czy Ty sie juz chwalilas pokoikiem Synka? Przegapilam? Bo jesli podoba nam sie to samo zestawienie kolorow chetnie lookne:-) Ja sie na razie moge wykazac w watku o wykonczeniowce :-)

 

W pokoju mojego synka właśnie kładzie się parkiet, tapetki już zamówiłam i coś podejrzewam że będziemy się chwaliły pokojami w równym czasie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...