Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

podejrzewam że chodzi o zablokowanie kończyny górnej bądź dolnej ;) między szczebelkami. choć jak już ma się zdarzyć to większe prawdopodobieństwo jest że z boku a nie w zagłówku.

 

z drugiej strony ja bym kiedyś kruszce rękę złamała drzwiami, dobrze że spojrzałam otwierając. ale to nie była wina szczebelków samych w sobie a raczej dość mało szczęśliwego ustawienia łóżeczka. niestety jedynego sensownego. choć faktycznie gdyby łóżko miało pełny zagłowek nie byłoby tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te łóżeczka zdaje się są z atestem, ale bardziej tu chodzi o to, że może drewno jest pokryte ekologiczną farbą niż o same szczebelki, nie wiem może szerokość rozmieszczanych szczebelków musi być odpowiednia ? Przecież to klasyczne łóżeczka.

 

O jej ! Efilo nieostrożna z Ciebie mamusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://1.1.1.2/bmi/www.inhabitots.com/wp-content/uploads/2010/05/metal-tree.jpg

Jeśli ktoś szuka inspiracji polecam blog, na którym zamieszczam ciekawe przykłady znalezione w Internecie (na innych blogach, takich jak Inhabitots, Sweet Sweet Life, playscapes, dezeen, ffffound, minor detail i wielu innych, wraz z linkami na te strony) oraz to co sami widzieliśmy. W dziale WNĘTRZA) zamieszczamy nie tylko pokoje dziecięce, ale również kawiarnie dla rodzin, domki do zabawy, meble, szkoły i przedszkola, ale mam nadzieję, że znajdziecie tam coś inspirującego również dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta Pani powyżej to Pana Prezydenta rodzina? ;)

Dziewczyny, ale ja nie mam pokoiku dla malucha. Co wtedy? Bardzo Was proszę o radę. Pani w sklepie powiedziała, że malce gryzą szczebelki :D i na ciemnych łóżeczkach widać później rysy...

Swoją drogą to, że mam ciemne drzwi nie oznacza, że łóżeczko nie może być jasne, takie jak na przykład parkiet (dąb naturalny).

Edytowane przez KamillaDeMon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcz nie spotkałam się, aby dzieci gryzły szczebelki w łóżeczkach. Natomiast górną krawędź boków łóżeczka jak najbardziej. Aczkolwiek moje dziecię nie gryzło i nie poniszczyło łóżeczka w inny sposób. Może zasługa lezy po stronie plastikowej nakładki na górnej krawędzi. Takie nakładki posiada wiele firm, moje łóżeczko jest z Drewexu. I jeśli mogę coś poradzić, to jak kupować łóżeczko to tylko drewniane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżeczko mojego synka też nie ma śladów pogryzienia. Nawet nakładka plastikowa wygląda na nową. Gdyby jej nie było w łóżeczku, za niewielkie pieniądze widziałam taką w Ikei.

 

Słuchajcie, w nowym pokoju dla kolejnego potomka, a właściwie potomkini wreszcie znajdę miejsce na wolnistojący przewijak. Do tej pory miałam taki nakładany na łóżeczko. Ale jak jet jeszcze zamocowana karuzelka to żeby łatwo zapakować bobo musiałam zdejmować przewijak... Macie jakieś spostrzeżenia, jaki przewijak warto kupić. Myślałam początkowo o taki, który potem przerabia się na komodę, ale trzeba go odsunąć od ściany mocno i nie bardzo mi się to podoba. Myślałam raczej o czymś takim:

0117383_PE272148_S4.JPG

Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto - mam taki i sprawuje się świetnie od roku. Blat jest ustawiony na odpowiedniej wysokości, masz dużo miejsca. Na górze półeczka na pieluszki, kremiki, chusteczki, ale i obok dzieciaczka można coś położyć. Pod blatem trzymam zapasy pampków. Wszystko pod ręką. Potem można przerobić na półkę na książki:yes: Reasumując, fajne i funkcjonalne:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...