Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

reni, super pokoik, w podobnym stylu będzie sypialnia mojej księżniczki:D. Moja ma 10 lat, ciężko było mi wybierać meble i dodatki, bo nie wiadomo czy jeszcze urządzać dziecinnie czy już jak dla nastolatki:rolleyes: Pokój Twojej córci spodobał się mojej i stąd moje pytanie, ile Twoje dziecię ma lat?

Firaneczki w oknie to jakiś woal?, specjalnie zostawiłaś za długie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, super pokoik, w podobnym stylu będzie sypialnia mojej księżniczki:D. Moja ma 10 lat, ciężko było mi wybierać meble i dodatki, bo nie wiadomo czy jeszcze urządzać dziecinnie czy już jak dla nastolatki:rolleyes: Pokój Twojej córci spodobał się mojej i stąd moje pytanie, ile Twoje dziecię ma lat?

Firaneczki w oknie to jakiś woal?, specjalnie zostawiłaś za długie?

 

hejka, specjalnie dla ciebie dałam te fotki, moja córka ma 9 lat i nie chciałam dziecinnego pokoju, zresztą ona też, wyszlo więc tak, firany pozostaną takie długie, tak chciala córka, to nie woal, ale kupione w ikei, nie wiem w sumie co to, ale cena śmieszna, pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, zapomniałam zapytać córa się nie wścieka że brat ma TV, a ona nie? U nas by taka opcja nie przeszła:D

Na szczęście mieliśmy wolny pokój tkz. rekreacyjny i tam będzie bawialnia i TV dla dzieci.

 

głowę by mi urwała gdyby tak miało być!!!!!!!!!!!!!, ona będzie miała tv z salonu jak ja sobie kupię nowy, z myslą że będzie miała większy dała sie udobruchać, tv bedzie miedzy półką a szafą,są puszczone kanaly ale tapeta je przykryła, a pod spodem jeszcze bedzie półka podłużna , a na niej stojąca na podłodze wieża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nikt nie skomentuje? Przyjme każdą krytykę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... ale tu nie ma co krytykować... magazyn na meble. Dodaj dodatki i będzie mozna coś powiedzieć...

 

015.JPG

 

016.JPG

 

to jest pokój mojego 7 latka - równiez jeszcze nie zamieszkały. Termin na kwiecień. I celowo nie wklejałam wcześniej bo to nie skończony pokój jeszcze... brakuje w nim dziecka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rataj 75, nie podoba mi się ten pomarańcz ale rozumiem że są ludzie którzy maja dośc różu dla córki i niebieskiego dla syna, nie lubie też jak wszystkie meble są z kompletu, wolę raczej taki misz masz jak mają moje dzieci, ładna jest podłoga i drzwi, dużo w tym pokoiku jeszcze brakuje, jest poprostu niezamieszkany, dlatego powinno się pokazywać pokoiki skończone, wtedy czuć w nich klimat tego że tam mieszka mały brzdąc, , pokaż pokoik jak będziecie już mieszkać bo efektu jestem ciekawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...