Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A dzięki dzięki, mój pierwszy patchwork:)

 

Tuski pokój mi się śnił w nocy...mam maly problem, bo nie wiem czy tapeta nie odejdzie z papierem z regipsu, a to by oznaczało wzywanie fachowców i gładzie i szlifowanie, na co nie mogę sobie pozwolić teraz:( Muszę spróbować na kawalku gdzieś w rogu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któras z was miała do czynienia z serrią mebelków dla dzieci Hensvik z Ikei? Jak z ich jakością???nie widziałam tych mebli jeszcze na żywo.

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/series/11937/

 

a jak nie to moze polecicie jakąś serię mebli dla dzieci od noworodka. Musi być: łózeczko, komoda z przewijakiem, szafa. Wiele kompletów mi siepodoba ale są bardzo drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któras z was miała do czynienia z serrią mebelków dla dzieci Hensvik z Ikei? Jak z ich jakością???nie widziałam tych mebli jeszcze na żywo.

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/series/11937/

 

a jak nie to moze polecicie jakąś serię mebli dla dzieci od noworodka. Musi być: łózeczko, komoda z przewijakiem, szafa. Wiele kompletów mi siepodoba ale są bardzo drogie.

aktualnie tez przerabiam ten temat

mebelki Hensvik sa malo pojemne, szafa nie jest duza, mysle ze mozna kupic inna szafe np z serii hemnes

komody w bieli ma klika serii, rowniez z mozliwoscia montazu przewijaka

do tego biale lozeczko i tez bedzie wygldalo jak zestaw

 

przy innych seriach mozna wybrac inne kolory mebelek

 

 

mebelek babydeco nie znam i tez chetnie przeczytam jakas recenzje :)

Edytowane przez Jola_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o radę. Właśnie dziś zamówiłam białe meble do pokoju 6-letniego synka. Zastanawiam się nad kolorem ścian, wykładzina w pokoju jest jasna /prawie biała/, zasłonę kupiłam wcześniej błękitną. Pokój na poddaszu. Myślałam o ścianach w kolorze gołębim a całość uzupełnić niebieskimi i czerwonymi dodatkami. Martwię się teraz czy pokój nie będzie stwarzał wrażenia chłodnego.

Przejrzałam setki zdjęć i dalej jestem niezdecydowana.

A może niebieskie i zielone dodatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efi.. mówisz, ze pokój na poddaszu a masz tam ściane bez skosu?

 

Oto mój patent na ściane w pokoju 7latka :)

025.JPG

 

na każdej z tych dech można powiesić obraz, tablice co się chce. Można wybierac dowolną wysokość takiej tablicy i dowolnie przesuwać. Ja mam już w planach tablice magetyczną do wieszania słówek z angielskiego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra, a to jakieś konkretne deski?

 

uprzejmie dziękuje, przekaże również Małżowinie, bo choć zamysły sa moje to sama bym nic nie zdziała. A on ma wyjątkową cierpliwość do moich wymysłów ;)

 

Deski są z suchego, heblowanego świerka. Szerokość 14,5 cm, grubość 2,1 cm, długość dostępna u nas to 4,20 m.

 

U 5latka będą te same dechy, pomalowane na czarno i ułożone w jakąś krate lub w prostokąty w nawiązaniu do kubików na grafitowej ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...