Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja cały czas na etapie poszukiwań mam na 99% jeden typ z firmy wójcik czy macie może jakieś opinie na temat tych mebli ??

 

Ja kupiłam w listopadzie 2010 meble Wójcik z różowymi dodatkami, bardzo mi się podobały ładnie wykończone laminowana płyta fajna kolorystyka. Moja córeczka ma szafę na ubrania TYP 20 słupek TYP 12 dwie komody TYP 41 i biurko. Ogólnie jestem zadowolona meble sa dobrze wykonane i trwałe jednak mają pewien mankament który zauważyłam dopiero później, po otwarciu mają dość ostre krawędzie, ale ogólnie polecam córeczka jest zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam zdjęć samych mebli znalazłam tylko jedno gdzie je troszkę widać. córeczka ma 5 lat a łóżeczka jej jeszcze nie kupiłam mam zamiar to zrobić w najbliższym czasie. Pokój córeczki jeszcze nie jest do końca urządzony jak będziemy mieszkać w swoim domku to trochę go zmodyfikuję.

IM.jpg

Edytowane przez LeszekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,chcę kupić dla mego 6-cio latka meble z brw,indi.http://www.brw.com.pl/pl/kolekcja/9-pokoj_mlodziezowy/77-indi

Zastanawiam się czy zamiast szafy nie wziąść komody?Co o tym myślicie.Macie szafy w pokoikach swoich dzieci?

Czy ktoś ma kupiony ten zestaw Indi?Jeśli tak to proszę o zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamyk1 z doświadczenia wiem, że 6-ciolatek to już jednak mały facet. Za chwilę przybędą Ci jakieś wizytowe koszule, garnitur lub dwa itp. Poza tym dojdą też niemałe już bluzy i swetry. Bierz szafę- matka z doświadczeniem Ci to radzi.

P.S. Wskazówka odnośnie prasowania- bluzy wieszam od razu na wieszakach. Po wyschnięciu- myk myk w newralgicznych miejscach (rękawy, trochę z przodu i trochę z tyłu) i...do szafy właśnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...