Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wodną, akrylową. Poczytałam wcześniej, bettibb polecała właśnie tę. Mogę pokazać, jak wyszło mi łóżko sosnowe.

 

Mazo, ja chętnie zobaczę:).

Mam lekkie meble sosnowe (jeszcze z czasów panieńskich) i pasowałyby do pokoju córci, ale są lakierowane bezbarwnym lakierem, a ona zażyczyła sobie białe. Nie wiem teraz, jak się do tego zabrać. Czy szlifować jakoś ten lakier, może papierem ściernym, i potem pomalować. Jak się do tego zabieracie? Będę wdzięczna za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodną, akrylową. Poczytałam wcześniej, bettibb polecała właśnie tę. Mogę pokazać, jak wyszło mi łóżko sosnowe.

Pokaż, pokaż :D

 

Ale widać wtedy usłojenie? Ja tak pomalowałam nasze sosnowe łóżko. Zeszlifowałam warstwę lakieru i wodną farbą taką półprzezroczystą. Fajnie wyszło, ale łóżko Janka chcę żeby było szare. Zupełnie szare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Chciałabym zapytać czy może ktoś z Was ma taki bujak?? http://allegro.pl/krzeslo-bujane-rar-eames-fotel-hoker-design-w-w-i1603694759.html I czy dobrze się go użytkuje? Marzę o bujanym krześle dla mnie i mojego maluszka a ten byłby idealny... :)

 

ja takie mam w pokoju kruszki. lubię w nim czytać, ale z dzieckiem nie byloby chyba wygodnie (jak kupowałam to córka już była za duża na karmienie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo, jestem w pełni usatysfakcjonowana :D

 

Co do fotela bujanego- odpuściłam funkcję bujania. Mam po dziadku fotel obrotowy- dość mocno podobny do Egg chaira. Myślę, że przetapiceruję go, oddam ewentualnie nogę do malowania proszkowego i to będzie dobre rozwiązanie. Może to nie najlepszy mebel do pokoju dziecinnego czy sypialni, ale po okresie karmienia wstawię go do salonu. Nie muszę dodawać, że jest super wygodny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zazdroszczę, bo sama szukam jakiegoś do obicia. A efekt malowania i mnie satysfakcjonuje, a wiesz jaka jestem up... tzn. wymagająca:) Mam jeszcze jedno takie łóżko do malowania, bo kupiłam surowe, tylko że pojawił się problem - gdzie to zrobić, kiedy już podłogi położone...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...