Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie wiem czy 'było' bo zaglądam ostatnio sporadycznie ale szukając czegoś po sieci natknęłam się na ciekawą przeróbkę expedita więc załączam

 

http://i.idnes.cz/11/012/cl6/REZ38650d_IMG_1329_prew.jpg

 

przy okazji bardzo fajny pokój

http://bydleni.idnes.cz/detsky-pokoj-pro-budouci-horolezce-aneb-kdyz-si-deti-lebedi-v-hnizdech-1ec-/dum_osobnosti.aspx?c=A110110_144446_dum_osobnosti_rez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efilo, rzeczywiście ciekawa przeróbka i w ogóle pokoj fajny, choć to górne legowisko mało bezpieczne się wydaje. Dzieciak moze zbyt łatwo na górę regału się wdrapać. RAczej dla trochę starszych niż ta dziewczynka na zdjęciu pokazana ;) Albo po prostu lepiej by było bez zielonego legowiska (choć kompozycyjnie jest super jak jest).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa się ślimaczy, więc zamiast pokoju dziecinnego jest póki co tylko kącik dziecinny w naszej sypialni. Takie życie...

 

DSC_0515.JPG

 

DSC_0516.JPG

 

DSC_0518.JPG

 

DSC_0517.JPG

 

Z literkami przekombinowałam, zmienię chyba wszystkie na takie jak "H". No i nie patrzcie na walające się kable, też mnie wkurzają, ale to działka męża, więc czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa się ślimaczy, więc zamiast pokoju dziecinnego jest póki co tylko kącik dziecinny w naszej sypialni. Takie życie...

 

DSC_0515.JPG

 

DSC_0516.JPG

 

DSC_0518.JPG

 

DSC_0517.JPG

 

Z literkami przekombinowałam, zmienię chyba wszystkie na takie jak "H". No i nie patrzcie na walające się kable, też mnie wkurzają, ale to działka męża, więc czekam...

 

Niesamowicie urodziwe wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny! :) Chyba się nie zdecyduję na piętrowe, bo chłopcy by się kłócili ;) Zresztą już mam przed oczami wizję, że któryś spada z góry! :o Wybiorę chyba to łóżko z wysuwaną szufladą.

Pajucha - z jakiej firmy kupiłaś? Ktoś jeszcze ma?

 

Bocian a czy ty chcesz docelowo dla drugiego dzieciaka zrobić miejsce do spania w tym wysuwanym łóżku? Bo jeżeli tak to może najpierw sprawdź w sklepie jak się leży na tym niższym łózku, zupełnie jak na podłodze. Ja bym tego mojemu dziecku nie zrobiła, gościnnie owszem jak się ktoś trafi przenocować ale codzienne spanie NIE.

 

 

 

Aha olgasieniunieczka piekny pokoik dla Hani. Ja niezmieniałabym tych literek bo mają swój urok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babki

wrzuciłam zdjęcie co by pokazać że czasem liczy się pomysł i z nijakiego można zrobić ciekawe. nie chodziło mi o to że to ma być wzór do kopiowania. oczywiscie zgadzam się z uwagami dotyczącymi funkcjonalności, bezpieczeństwa etc etc ale nie taka była moja idea podzielenia się tym obrazkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian a czy ty chcesz docelowo dla drugiego dzieciaka zrobić miejsce do spania w tym wysuwanym łóżku? Bo jeżeli tak to może najpierw sprawdź w sklepie jak się leży na tym niższym łózku, zupełnie jak na podłodze. Ja bym tego mojemu dziecku nie zrobiła, gościnnie owszem jak się ktoś trafi przenocować ale codzienne spanie NIE.

 

Tak, sprawdzałam, rzeczywiście nie jest wygodnie :/ Coraz bardziej jestem za dwoma tapczanami. Mam jeszcze trochę czasu, więc decyzji nie muszę podejmować w pośpiechu.

 

Olgasieniunieczka fotel wygląda na bardzo wygodny. Skąd jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...