Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

Fotel jest baaardzo wygodny. Należał jeszcze do dziadka mojego męża, a teraz zostanie z nami :) Póki co u nas, ale zastanawiam się czy docelowo nie zmienić obicia i nie postawić go gdzieś bliżej tv :D

 

Co do łóżek dla dzieci. Moja przyjaciółka w maju wstawiła piętrowe łóżko swojej 3 latce (dokładnie 3 lata i 3 miesiące). Jest chyba trochę niższe niż klasyczne piętrowe, bo pod spodem biurko nie stanie, ale młoda ma póki co świetną miejscówkę na zabawki. Odrobina kocyka i na dole jest super domek, itp. Dodam, że od maja jeszcze z niego nie spadła :D A łóżko zdaje się takie z ikei

tempo-rose-garden-lge_.jpg

w wersji dla dziewczynki

40084.jpg

wersja bardziej unisex ;)

Potrzebowałabyś takich raczej dwóch, ale przynajmniej miejsce na zabawki i do zabawy by się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bocian jakiś czas temu ktoś dodał tu zdjęcia pokoju dwóch chłopców, gdzie był zastosowany manewr wysuwanego spod spodu jednego drugiego łóżka. ale tamte łóżka były robione na zamówienie i stały razem tylko w ciągu dnia. na pewno były wyższe, bo to dolne po wysunięciu było normalnym tapczanem(na kółkach). pomysł naprawdę kapitalny. Poszukaj, może się zainspirujesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DSC_0516.JPG

Z literkami przekombinowałam, zmienię chyba wszystkie na takie jak "H".

 

olgusieniunieczka, kącik-cudeńko. prze-sweet!

z literek zmieniłabym tylko N - zmień np. na zieloną i będzie zupełnie inaczej, skoro Cię uwiera :)

ah, jak ja bym chciała mieć znów takie łóżeczko i lokatorkę w tym rozmiarze ;)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olgasieniunieczka piękny kacik Maleństwa:eek:, uroczy i nie przekombinowany o co bardzo latwo w przypadku dzieci, mnie też się podoba taka wesoła wersja literek!;)

Kurcze 3 latek na piętrowym lozku...jak dla mnie trzeba miec odwage...moj 3,5 latek ma normalne lozko z zabezpieczeniem przed spadaniem, spi w nim trzeci miesiac i juz 2 razy wyladowal na podlodze:rolleyes:ale dzieciaki sa rozne i na to trzeba wziac poprawke;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monah- jedną uroczą istotkę już masz, więc wiesz jak zrobić i drugą ;) nie ma co wzdychać, trzeba się brać do roboty :D

 

chcieć a móc... czasem chcieć móc. EOT.

tymczasem ja muszę jedynemu dziecku zmieniać pokoik powoli. ale najpierw przeczekam etap smoków i dinozaurów. pokój w parazaurolofy i lambeozaury jest ponad moje siły... :D

Edytowane przez monah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubota śliczny pokoik!! Pozwolisz, że się zainspiruję w kwestii dodatków? Chciałabym mojej siedmiolatce stworzyć podobny klimat:) Co za krzesło stoi przy biurku? Mojej kupiłam sosnowe mebelki olejowane bielone i jestem właśnie na etapie poszukiwań krzesła do biurka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesło Ikea Jules http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S99884539 ale docelowo ma być Gregor - http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80193194?query=GREGOR+Krzes%C5%82o+obrotowe w kolorze białym lub coś w tym klimacie

 

Dzięki za miłe słowa ... już niedługo pokój syna - 9 lat . Pokaże jak dopieszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...